Od začátku si mysleli, že jsem zlatokopka: Díky této životní zkoušce jsem mnohé pochopila

Není nad dobré vztahy s rodiči svého manžela. Tito se však zachovali tak, že vztah svého syna a jeho manželky podrobili skutečně nepříjemné zkoušce. Nicméně paradoxně díky ní jsou si dnes oba ještě bližší.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Od začátku si mysleli, že jsem zlatokopka

Naše čtenářka Slávka začala randit se Števkem ještě během toho, jak studovala na vysoké škole. Jelikož pocházel z lépe situované rodiny a byl jediným synem svých rodičů, právem se obávali o jeho budoucnost. "No, abych to pojmenovala pravým důvodem, báli se, že jsem nějaká zlatokopka, která ho chce pro peníze a jednoho pěkného dne ho bude chtít o ně i připravit. Od začátku mi tato povedená dvojice znepříjemňovala vztah se Števkem, do kterého jsem byla upřímně zamilovaná. Společné večery či obědy s těmito skutečně snobskými lidmi mi nebyly po chuti, ale tolerovala jsem je a snažila se k nim chovat tak mile, jak jsem jen uměla předstírat, jen kvůli Števkovi. Dosud nepochopím, jak je možné, že lidé jako oni mohli vychovat takového skvělého muže jakým byl Števko. Vůbec se jim nepodobal," konstatuje Slávka, která má v současnosti s rodiči svého manžela ne právě příliš vroucný vztahy, o což se přičinili nemalou měrou právě oni.

Mohlo by vás zajímat: Muži s takovým chováním se považují za nejcennější partnery: Máte takového doma i vy?

Tchán mi nabídl práci, ale byl to jen špinavý trik

Přestože tchán a tchýně těžce nesli, že jsme se Števkem vzali tajně během dovolené, nakonec se zdálo, že to akceptují. Avšak netrvalo dlouho a začali vystrkovat růžky. "Nejdříve bylo všechno dobré. Jakoby se mě rozhodli konečně brát na vědomí jako jejich nevěstu. Dokonce mi tchán po skončení vysoké školy nabídl práci v jejich rodinné firmě. Ale brzy jsem pochopila, že to byl jen jejich špinavý trik. Přidělili mi vlastní projekt, na kterém jsem měla spolupracovat s jedním kolegou a od rána do večera jsem byla doslova zavalena prací. Společně jsme měli přesčasy v práci poměrně dlouho každý týden i několik večerů a samozřejmě doma v bytě jsem nestíhala nic. Števko byl z toho nervózní a já také. Ale mermomocí jsem chtěla tchánovi dokázat, že na to mám,"objasňuje Slávka.

Čtěte také: Roky jsem tajila manželovi pravdu o jedné noci: Chtěla jsem na ni zapomenout, ale nakonec jsem řekla pravdu

V této chvíli mi všechno došlo a moje manželství bylo ohroženo

Pak se začaly dít zvláštní věci doslova jako z nějaké nepodařené telenovely. Někdo Slávce začal zuřivě volat a když to zvedla, tak zavěsil. Několikrát jí dokonce pozdě v noci zvonil i telefon a i Števko a ona se cítili nepříjemně. Až došlo na nejhorší. "Můj kolega, s nímž jsem spolupracovala na projektu, mě jednoho večera začal sexuálně obtěžovat. Pak se omluvil, že si to jen špatně vysvětlil, a já jsem se to rozhodla nechat tak a nikomu nic neříct. Nicméně, když jsem přišla po víkendu do práce, v kanceláři mě čekalo nemilé překvapení. Seděl tam už můj manžel, tchán a dotyčný kolega, který mě obvinil, že jsem po něm vystartovala. Podrobně začal popisovat, jak jsem se ho pokusila svést. Tchán se hned podíval na Števka, že prý jakou ženu si to vzal a že to má černé na bílém. Bylo mi z něj špatně. V té chvíli jsem pochopila, proč chtěl abych pracovala v jeho blízkosti. Stejně jsem pochopila, že moje manželství je vážně ohroženo. Byla jsem přesvědčená, že ať řeknu cokoliv, Števko mi nebude věřit. Byl takový rozzlobený, když jsem se na něj podívala ..." popisuje naše čtenářka Slávka.

Nepřehlédněte: Těchto 6 věcí nedokážou muži většinou na ženách vystát: Děláte je i vy?

Manžela jsem podcenila, "vždyť ví, jakou ženu si vzal"

Slávka však svého manžela podcenila. Protože nebyl rozzlobený na ni, ale na tchána a toho dotyčného kolegu a zaměstnance otcovy firmy, jehož popadl pod krk a před otcem klidným hlasem řekl, že ničemu z toho nevěří a že věří své manželce. Že se mu na tom všem něco nezdálo, od doby co nastoupila jeho žena do otcovy firmy. Pak ty telefonáty, které měly u Števka vyvolat představu, že má milence, a že jím je právě její kolega, který ji nakonec obvinil ze svádění. "Pak se podíval na mě a řekl mi, že odcházíme a ve firmě končím. Tchán a tchýně mě chtěli před manželem zdiskreditovat, ale nakonec potopili jen sami sebe. Když jsem se pak doma zeptala Števka, jak si mohl být stejný, jen se na mě usmál a řekl, že přece ví, jakou ženu si vzal a také dobře ví, co může od rodičů čekat, že je přece zná celý život. Od té doby, ačkoliv se s ním snaží tchán a tchýně spojit, nezvedá jim to, i když mu říkám, že jsou to přece jen jeho rodiče a možná toho už litují. Ale zatím se ještě nerozhodl, že jim odpustí," uzavírá naše čtenářka Slávka, která si paradoxně i díky této životní zkoušce potvrdila sílu jejího manželství a především důvěru jejího manžela.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..