Moment v životě, který přinutil ženu chodit cvičit: To, co se událo s jejím tělem, jí navždy změnilo život

Fitness trenér Michael Achberger prozradil inspirativní příběh jeho klientky, které návštěva posilovny úplně změnila život. Jste zvědavé na to, jak to celé začalo?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Cvičit ve dvojici je určitě skvělý způsob, jak se dostat do formy a hlavně vydržet. Platí to, i když si dva najmou jednoho trenéra.

Pracoval jsem už delší dobu v jednom pražském fitness centru a protože mě moje klientka doporučila dále svému kamarádovi z dětství, že by také chtěl začít cvičit, tak jsem neváhal a setkal se s ním. Jmenoval se Andrej. Byl to sportovec, hrál fotbal, pravidelně plaval, ale zatoužil po svalnatějším těle.

Čtěte: Věrný partner a perfektní milenec: S tímto znamením vás čeká pohádkový život

Jelikož neměl žádné zdravotní problémy, tak jsme bez problémů začali trénovat. S tréninky si hravě poradil, byl cílevědomý, šikovný, technicky velmi zdatný. Problém byl ale se stravováním. Měl velmi velký energetický výdej. Protože jedl nepřiměřeně málo, jelikož měl obavy, aby nepřibral. Ale potřeboval nabrat svaly vhodným způsobem, tak jsem ho přesvědčil, aby začal jíst kvalitně a více. Pomohla mu v tom jeho manželka, která mu vařila ty správné jídla ve správném množství. Tak se stal inspirací pro své okolí. Jeho vypracovaná postava motivovala druhé, jeho blízké a dokonce jeho manželku.

Motivoval ji její manžel

Jednou za mnou Andrej přišel s požadavkem, že by mi velmi rád představil svou manželku Veroniku. Že ji velmi zaujala jeho změna k lepšímu, popisovala mi, jak moc se jí změnil vztah s manželem, když začal cvičit a že chce cvičit i ona. To pro mě bylo i trochu překvapením, protože jiné ženy by byly docela spokojeny s jejím vzezřením. Ona 29 letá žena, přiměřeně upravené prsa silikonovými implantáty, rovnoměrně a žensky uložený tuk. Nic nepřetékalo, vše bylo sladěno. Přesto chtěla cvičit, protože jí její manžel inspiroval. Chtěla být totiž pevná a mít sportovní postavu, protože teď vypadala sice žensky, ale bylo vidět, že necvičí a její tělo je měkké.

Nikdy necvičila, chtěla vypadat lépe

Kdybych ji měl popsat víc, tak bych řekl, že byla vysoká 165 cm při váze 60 kilo. Jak jsem zmiňoval, její tělo bylo měkké, tedy neměla ideální poměr svalové hmoty vůči své váze. Pánev přiměřeně široká, boky úzké, zadek ne velký, ale ani kulatý. Chtěla vypadat sportovně, tedy podle jejích slov nějaké svaly na rukou, ať nechodí shrbená, ale pěkně hrdě vzpřímená, zadek chtěla mít kulatý a nohy vytvarovanější.

Sladil jsem tedy trénink jejího manžela s ní, tak aby on nebyl omezován a ona se mohla rozvíjet. Ze začátku jí to šlo těžce, nikdy předtím necvičila, neběhala, nesportovala. Stížnosti typu, že je to těžké, nechci být jako Schwarzenegger nebo nemohu, jsem nebral v úvahu. Velkou oporou v tom, byl její manžel. Povzbuzoval ji v tom a později se mi přiznala, že kdyby nebylo jeho, tak by to dávno vzdala.

Změnila stravování, změnila pohled na život

Měla velké štěstí, že neměla zdravotní zažívací potíže, tak jsem mohl nastavit jídelníček podle jejího manžela, tedy jen jsem upravil množství na její tělesné poměry. Tím pádem pokrok byl mnohem rychlejší. Za necelý rok udělala výrazné pokroky. Na nesportovkyni, která s kamarádkami chodila večer na drinky, se stala sportovní ženou plnou elánu a síly. Změnila stravování, pohled na život, zlepšil se její sexuální život. Inspirovala své okolí, postupně sama začala studovat stravování a upravila si to ještě konkrétněji podle sebe.

Sledujte: Manžel mi roky lhal v této věci: Nakonec to náš vztah posílilo, ale museli jsme pro to udělat toto

Když jsem ji potkal po letech

Po letech, když jsem ji potkal a popovídal si s ní, tak mi řekla, že si sama založila sportovní skupinu, které předcvičuje, udělala si různé trenérské kurzy a sama začala zlepšovat zdravý životní styl i druhým.

Cvičení ve dvojici může být opravdu přínosné, samozřejmě platí také, že výjimka potvrzuje pravidlo. Ale pokud je ten druhý z dvojice váš partner, tak není důvod nezkusit to, ať už s trenérem nebo bez něj.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MA

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..