Beauty trendy na rok 2019: Čeká nás nově barvená paleta a pořádná dávka přirozenosti

Nový rok znamená nový pravidla i ve světě kosmetiky a úprav vlasů. Podívejte se, co nás v 2019 určitě čeká a na co se můžeme těšit.

Zdroj: Chanel
Zdroj: Chanel

Návrat ofiny

Mnohými milovaná, ale i nenáviděná. Taková je pověst právě ofiny. Rok 2019 se však bude nést v jejím znamení. Chybět nebudou ani extravagantnější střihy v podobě ofinek do půl čela, které se nemusí hodit každé z nás. Před samotným stříháním se poraďte s kadeřnicí. Je totiž jedno jakým stylem se bude ubírat vaše ofina, hlavně že ji budete během roku mít i vy.

Mohlo by vás zajímat: Péče o vlasy začíná již při jejich česání: Vybraly jsme ty správné hřebeny a kartáče podle typu vašich vlasů

Vlasy v barvě roku

Pantone vyhlásilo letos za barvu roku jemný odstín korálové. Tato ženská barva s názvem Living Coral se přenese i do oblasti ženských účesů. Těšit se proto můžete na jemné závany pudrových odstínů i ve svých vlasech.

Pozor na čelenky

Své místo si přicházejí vybojovat i čelenky, které dokáží stylovat vlasy na množství způsobů. Populárními se hned na začátku stanou látkové verze, víme však, že pouze u nich to tento rok nezůstane.

Přirozenost se začíná cenit

Prošly jsme si fázemi s výrazným líčením řas i úpravou obočí. Tento rok si módní domy začaly mnohem více cenit přirozenosti. Přidejte se proto i vy k zástupu nadšenců, kterým stačí na obočí kousek gelu a na řasách pouze opravdu minimální množství řasenky.

Pudrové odstíny nehtů

I ženské nehty zažijí svůj návrat k nevinnosti a přirozené kráse. Můžete je směle ukazovat i nenamalované, křiklavým barvám totiž zcela odzvonilo. Budou letět pudrové odlesky v podobě jemné růžové, nude lesk ale i korálová barva roku.

Přečtěte si také: Nejnovější trendy v líčení patří třpytivým odleskům: Odvažte se zazářit pomocí těchto horkých novinek!

Výrazné rty, které se vymykají normálu

Všechny dosud jmenované trendy se jaksi podvědomě obracejí na přirozenost. Ve světě plného umělých náhrad se nám nemohlo stát nic lépšího. Módní domy jsou však pyšné na vymykání se normálu a proto rty ponechaly zcela výrazné. Takové čekejte i vy a jistě svou make up taštičku doplňte o dva tři výrazné rtěnky plné lesku a výživy.

Foto:
Chanel, Dolce & Gabbana, Marc Jacobs, Dior, Moschino
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..