Superpotravina bohatá na omega 3-mastné kyseliny: Štíhlé ženy dělají pro své tělo tuto jednu věc

Osvojte si návyky štíhlých žen, které nedostaly perfektní postavu do vínku díky genetice, ale musely pro to něco udělat.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ženy po třicítce údajně přibírají každý rok půl kila. Po čtyřicítce je to kilo. K tomu, aby však dokázaly spálit potřebné množství kalorií, potřebují vynaložit dvojnásobné úsilí jako tomu bylo kdysi.

Přečtěte si: Cvik nůžky si zamilujete: Prekrižování nohou vleže udělá s pneumatikou kolem pasu divy

Zapomeňte na diety s jojo efektem

Rychlé diety dokážou být jen dočasným řešením. Pokud potřebujete tělo opticky rychle zúžit, v kombinaci s odvodněním a detoxem toho dosáhnete. Pro udržení si dlouhodobě štíhlého těla, musíte však udělat víc. Do svého potravinového seznamu zařaďte kvalitní suroviny, které budou pro tělo užitečnými. Můžeme mezi ně zařadit ryby, losos, avokádo, ale i ořechy.

Vzácnost omega 3-mastných kyselin

Pokud bychom se měly řídit příjmem lokálních surovin, rozhodně stojí za pozornost ořechy, především ty vlašské. Díky kyselině linolové a obsahu omega 3-mastných kyselin dochází ke snižování cholesterolu v těle a normalizuje se krevní tlak.

Osvojte si návyk štíhlých žen

Ženy, které se starají o své tělo přijdou v jistém momentě do stádia, kdy je pro ně důležitý nejen fyzický vzhled postavy, ale i vnitřek. To je důvod, proč pak postupně do svého životního stylu přidávají více a více zdravých návyků.

Jedním z nich je i soustředěnost na kvalitní potraviny. Svému tělu chtějí dopřát co nejlepší látky a ne takové, které mají nulovou hodnotu. Hrst vlašských ořechů v podobě 20g denně dokáže z dlouhodobého hlediska pozitivně účinkovat na naše tělo, kromě toho přispívá k hubnutí.

Nepřehlédněte:Chcete mít ploché bříško a štíhlé tělo? Nahraďte jídla, z nichž zbytečně přibíráte tuk, těmito

Nejenže lépe funguje trávení, ale potlačuje i chuť k jídlu a na sladké.

  • Obsahují melatonin, díky kterému dochází k lepšímu spánku. Štíhlé ženy si zakládají na tom, aby spaly 7 hodin.
  • Jsou významným zdrojem železa, zinku, hořčíku, ale také vitaminu A a E, které prospívají celkově tělu, ale i vlasům a nehtům, což je pro celkový dojem a pocit důležité.
  • Štíhlé ženy si oblíbily vlašské ořechy i proto, že přítomnost manganu přispívá k plodnosti.
Foto:
Profimedia
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..