VIDEO: Hedvábnou pleť krásných Asiatiek můžete mít i vy: Sahoo rituál je kódem k věčnému mládí

Kód mládí se ukrývá v tom, jaký postoj zaujmete vůči své pleti. Japonské ženy vědí, že čím více si budou svou pleť hýčkat, ona sama jim to násobně vrátí.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Naše pleť je odrazem toho, co dostává. To, jaký postoj k ní zaujmeme proto o nás vypovídá hodně. V péči o pleť nikdo nesbírá tolik obdivu, jako právě Japonky. Asijské ženy se netají tím, že na svou pleť si najdou vždy dostatek času. Je pro ně důležitá. Inspirovaly jsme se proto rituálem pití čaje, který se přetavil do každodenní beauty rutiny. "Vychází z japonského rituálu pití čaje, kde nás chce tato asijská značka naučit speciální rituál péče o pleť," vysvětluje Nikola Žédková, make-up artist Sensai pro ČR a SR.

Inspirujte se: Zbavte se odumřelé pokožky pomocí peelingu: Vyberte si ten nejvhodnější pro váš typ pokožky

FEMINITY TV: Sahoo rituál od Sensai zajistí krásnou a hedvábnou pleť

Saho rituál kódem k ženské kráse

Rituál, při kterém za pomoci teplých dlaní aktivujeme všechny produkty. Díky vzácnému hedvábí Koishimaru poskytuje pleti maximální komfort, hebkost, hedvábný vzhled a jas. Právě návyk na pravidelné čištění, hydrataci a výživu dokáže s pletí z dlouhodobého hlediska skutečné zázraky. "Ženy zapomínají čistit pleť i ráno, je to velmi zásadní, protože během noci se všechny nečistoty dostávají z pleti ven," objasňuje dále Nikola Žédková ze Sensai, která dále pokračuje: "Velký rozdíl mezi Evropankami a Asiatkami spočívá v tom, že asijské ženy nemají strach se své pleti dotýkat, používat své prsty, dlaně."

Omlazující rituál pro pleť jemnou jako hedvábí

Celý rituál je postaven na osobním přístupu ke své pleti - dvojitém čištění, dvojité hydrataci a dvojité aplikaci. Dvojitá aplikace spočívá v masáži a následném vtlačení produktu. Pleť jako hedvábí docílíte použitím všech principů, přičemž důraz na preciznost, cit a dostatek času je nezbytný. Čas pro sebe je dnes největším luxusem, jaký můžete pleti dopřát. Japonský Sahoo rituál praktikujte následovně:

1. Dvojité čištění

Pleť zbavíme nečistot, kožního mazu a odumřelých kožních buněk velmi lehkou přirozenou formou pomocí čisticího oleje a následným použitím jemné pěny.

2. Dvojitá hydratace

Lotion aktivuje pleť na přísun vlhkosti a následně aplikujte emulzi, která pleť vyživí. Dvojitá hydratace vrátí pleti energii a život.

Nepřehlédněte: Jak nosit vlny a působit nezaměnitelně sexy: Přinášíme vám pár tipů, jak na to!

3. Dvojitá aplikace

Na závěr dopřejte vaší pleti masáž. Teplými dlaněmi a tlakovou metodou absorbuje pleť všechny potřebné látky hluboko dovnitř. Pleť získá sebejistotu a dokáže lépe čelit vnějším vlivům a také stresu. Navíc pleť rozzáří přirozeným jasem.

Foto:
Profimedia, Sensai, Video: Martin Bublavý
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..