Dior představil důležitý beauty trend na jaro / léto 2019: Comeback v podobě orámování očí linkou

V nádherných prostorách Musée Rodin v Paříži představili Haute-Couture kolekci jaro / léto 2019. Kreativní a imageovým ředitel Dior Makeup Peter Philips se soustředil na oči.

Zdroj: Vincent Lappartient pre Christian Dior Parfums
Zdroj: Vincent Lappartient pre Christian Dior Parfums

Peter Philips linkou kolem očí překvapil

Kreativní ředitel Dior Make-up Peter Philips vás vezme do tajů těch nejluxusnějších trendů na nadcházející sezónu. Make-up bohatých a výrazných očí ozdobenými tenkou černou linkou doprovázel Dior Haute-Couture jaro / léto 2019 pod vedením Marie Grazie Chiuri.

Kolekce make-upu Dior pro Cruise 2019: Takový typ líčení odpovídá představám současné ženy!

Bohaté a výrazné oči

Veškerý důraz se klade na oči, které jsou poutavé a obkreslené. "Vybral jsem si záměrně tmavý look, který odráží divadelní postavu Pierot," prozradil make-up guru francouzského módního domu Dior Peter Philips.

Oči

Nejdříve dokonale ostré linie černou linkou a potom rozmazané pro efekt nedokonalosti. Přesně tak postupoval Peter Philips, který vytvořil dramatický look pomocí her s černou okolo očí.

Rty

Rty působí skutečně přirozeně. Nejdříve make-up artista použil Dior Lip Sugar Scrub 001 Pink a potom na připravené rty aplikoval Dior Lip Maximazer Pink. Předtím než vyšly na molo, potlačil lesk.

Nehty

Velmi přirozený neutrální vzhled, například odstín Vernis Muguet.

Vlasy

Vlasy byly skryty pod síťový závoj s barevnými krystalky všude kolem.

Foto:
Vincent Lappartient pre Christian Dior Parfums
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..