Můj přítel měl temnou stránku: Nebýt jedné obyčejné situace, nikdy bych ji neodhalila a vzala si ho

Sandra si téměř vzala člověka, který by jí svou temnou, špatnou stránku předvedl až v manželství a to by bylo už pozdě. Díky jedné celkem banální službě přítelkyně odhalila, jakého muže má po svém boku a toto zjištění se jí vůbec nelíbilo.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jedinou chybou bylo, že si myslela, že ho zná

Naše známá, říkejme ji Sandra byla zamilovaná do Richarda a podle vlastních slov si s ním skutečně uměla představit svou budoucnost. Když ji tedy požádal o ruku, právem se radovala, že vše vychází skvěle a ona může začít plánovat jejich vytouženou svatbu. Jedinou chybou bylo, že svého nastávajícího neznala tak, jak si myslela, že ho zná.

Mohlo by vás zajímat: Manžel mi roky lhal v této věci: Nakonec to náš vztah posílilo, ale museli jsme pro to udělat toto

Byla jsem zvědavá, jak mu to půjde

Situace, díky které pochopila, jakého muže má ve skutečnosti po svém boku, na sebe nenechala dlouho čekat. Dnes je však za ni vděčná, jinak by si byla vzala člověka s tajemstvím, které by mělo dopad i na ni. Sandra se zavázala jednu sobotu pohlídat malou dcerku své přítelkyně, aby mohla ona s manželem oslavit své výročí svatby. Nicméně to zapomněla říct Richardovi, ale i tak neměli nic v plánu, jen doma lenošit a ona byla skutečně zvědavá, jak to půjde jejímu budoucímu manželovi s dětmi.

Čtěte také: Ženy, které často v slabých chvilkách píší mužům jak šílené: zbystřete pozornost, signalizuje to ve vztahu důležitou věc

Prý na toho spratka budu sama

"Ale to, čeho jsem byla svědkem od začátku do konce, mě nemile překvapilo. Když se můj budoucí manžel dozvěděl, že budeme hlídat prý "něčího malého spratka", zůstala jsem překvapená. Pak jsem mu vysvětlila, že je to výpomoc a že ho nebude přítelkyně malá nijak obtěžovat. Jakoby se zatnul a řekl, že když jsem si vymyslela takový dětský program, jsem v tom sama, on jde tedy dokončit jedny papíry do práce do vedlejší místnosti. Když pak malá přišla, ani se na ni nepodíval, ani ji nepozdravil a když chtěla vběhnout za ním, zavřel jí dveře před nosem. Z toho jsem byla už vykolejená. Vždyť jak mu může překážet takové roztomilé malé děvčátko?" Zeptala se sama sebe Sandra a pokračuje ve vyprávění dál. Prý, když byl čas oběda a zavolala i Richarda s nimi najíst, u stolu na malou stále zíral a když se jí podařilo trochu z misky vysypat, když se sesouvala ze židle dolů, vystřelil on z té své a začal vřískat, že nám to tu celé zašpiní. Na to mu prostě odpověděla, že je to přece dítě a nemůže za to.

Nepřehlédněte: Tato znamení přežijí rok plný lásky: Podívejte se, kdo bude mít perfektní rok 2019, patříte mezi ně i vy?

Přišla jsem v momentě, když ...

Pak odkráčel a Sandra pustila na chvíli malé pohádku, zatímco si šla pověsit vyprané prádlo na balkon. Když v tom zaslechla Richarda jak doslova na malou křičí: "Přišla jsem za ním a viděla jsem ho právě v momentě, jak se na malou vrhnul a myslím, že by jí byl i jednu vlepil, protože se jí podařilo vylít džus na ty jeho papíry. Nevěřila jsem vlastním očím a zeptala se ho, zda se takto bude chovat i k našim vlastním dětem. Na to mi odpověděl, k jakým, on žádné usmrkance neplánuje. Zůstala jsem jako opařená. Malá se schovala u mě v náručí a spolu jsme nějak ten den už přežily. Vzala jsem ji raději na procházku a pak do cukrárny. No já jsem po celou dobu jen nevěřícně kroutila hlavou, jak jsem se mohla tak velmi zmýlit. Vždyť já jsem si chtěla vzít člověka, který nesnáší děti, nechce děti, a nazývá je usmrkancema," připomíná si Sandra, která samozřejmě vztah s Richardem ukončila, když pochopila, že se jí nepřizpůsobí nejen v bydlení, ale ani v tom, že chce mít děti. "Jeho vztah a odmítavý postoj k dětem, které by pro nic za nic neváhal i udeřit, to je něco, co nepřekousnu," dodává na závěr naše známá.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..