Vždy, když se tato žena objevila v životě mého muže, zůstal vykolejený: Po letech jsem se konečně dozvěděla pravdu

Naše čtenářka Bibiana propadla špatnému pocitu pokaždé, když se v životě jejího manžela Braňa objevila jistá žena z jejich rodné vesnice. Cítila, že tito dva mají něco společného a něco i tají. Nakonec se dozvěděla, co potřebovala vědět ...

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Neměla jsem z ní dobrý pocit, ale spíše jsem z ní cítila smutek

Bibiana poprvé uviděla reakci svého manžela Braňa na jistou blondýnku v jeho věku, když jednou šli přes vesnici a před sebou tlačili kočárek se svým malým synkem Markem. Tehdy šla ta blondýna přímo naproti nim a nebylo se kam vyhnout. Jelikož se Bibiana přistěhovala, místní neznala, ale viděla ten pohled v očích, když se jim setkaly. "Manžel jakoby na chvíli zamrzl a nedokázal ani pozdravit. Bylo mi jasné, že ti dva se asi znají ... Nicméně poté, co jsme se pohnuli dál zůstal můj manžel celý vykolejený ještě několik dní. Během těch dní jsme se s dotyčnou setkali ještě pár krát, dokonce jednou jsem ji potkala v místním obchodě a přistihla jsem ji přitom, jak se dívá na našeho Marka v kočárku. Ale ani na něj nepromluvila a ani se neusmála, jen na něj chvíli hleděla a mně se to zdálo velmi zvláštní. Neměla jsem z té ženy dobrý pocit, ale dříve než bych se jí bála, jsem z ní cítila jakýsi smutek," objasňuje naše čtenářka Bibiana.

Mohlo by vás zajímat: Roky jsem tajila manželovi pravdu o jedné noci: Chtěla jsem na ni zapomenout, ale nakonec jsem řekla pravdu

Kdysi dávno s ní můj manžel chodil

Pak ji více Bibiana neviděla, ale od své švagrové se dozvěděla, že kdysi dávno, na střední spolu ta blondýnka, Lenka, a její manžel Braňo chodili a krátce po střední se prý i rozešli. No všichni si mysleli, že kvůli tomu, že oba směřovali na jiné vysoké školy a proto usoudili, že rozchod bude asi nejlepší rozhodnutí Nakonec se však Lenka zničehonic rozhodla, že nepůjde na vysokou, ale do zahraničí a zde jejich příběh skončil. "Nechtěla jsem se v tom vrtat, ale i tak jsem byla zklamaná, že mi o ní manžel nikdy nic neřekl," přiznává Bibiana. Nakonec se rozhodla radši na nic neptat a blondýnku mu nepřipomínat.

Další jejich setkání mi potvrdilo, že něco tají

No asi po roce se objevila Lenka ve vesnici znovu a od švagrové se Bibiana dozvěděla, že se rozhodla již definitivně vrátit ze zahraničí a usadit. Netrvalo dlouho a spolu s Braněm ji potkali na tom nejnečekanějším místě, na dětském hřišti. "Seděla tam a sledovala hrající si a skotačící děti. Když viděla, že jsme přišli, čekala jsem, že s ní konečně manžel alespoň promluví, pozdraví ji, zdálo se mi to zvláštní, vždyť spolu chodili a já nejsem přece žárlivá. Pro takové věci dokážu mít pochopení. Ale oni dva nic. Zase na sebe jen tupě hleděli, ale teď jsem viděla jasný smutek i v očích svého manžela. To už mi nedalo a když Lenka odešla, zeptala jsem se manžela, proč mi neřekl, že s ní chodil a jaké tajnosti to mezi sebou mají ...," popisuje naše čtenářka.

Čtěte také: Těchto 6 věcí nedokážou muži většinou na ženách vystát: Děláte je i vy?

Nakonec šel manžel s pravdou ven

Braňo věděl, že musí manželce konečně říci pravdu a také se odhodlal jí ji prozradit: "S Lenkou jsme se rozešli poté, co mi oznámila, že byla na potratu s naším dítětem. Dodnes si vyčítám, že to udělala i kvůli tomu, že když mi to oznámila, jsem nezareagoval dobře, jen jsem mlčel a pak jsem jí řekl, že musím o všem popřemýšlet. Ve skutečnosti jsem však potřeboval popřemýšlet o tom, jak to zařídíme, když máme jít na vysokou a každý jinde, jak se budeme o to malé starat. Jedno jsem ale věděl určitě, že to dítě si necháme, ačkoli by to mělo znamenat, že vysoká se odkládá. Byl jsem vychován tak, abych za své činy převzal odpovědnost a mínil jsem se zachovat jako chlap. Navíc, měl jsem Lenku skutečně rád. No ona bez mého vědomí šla na potrat a pak mi jen oznámila, že se rozcházíme a odchází do zahraničí. Nyní se vrátila a já to mám stále před očima. Oba jsme udělali chybu a nyní se pomalu nemůžeme jeden druhému podívat do očí," přiznal se se smutkem v hlase její manžel Braňo.

Nepřehlédněte:Muži s takovým chováním se považují za nejcennější partnery: Máte takového doma i vy?

Poradila jsem mu to jediné, co se dalo udělat

Když se Bibiana z jeho přiznání jakž takž vzpamatovala, řekla mu, že se nemůže celý život za to obviňovat, že přece chtěl udělat správnou věc a nemůže se Lence ani vyhýbat, zejména ne teď. "Řekla jsem mu, ať ji vyhledá a ať ji přinutí si spolu promluvit, aby mohli nechat minulost minulostí. Protože Lenčin smutný pohled, pohled, který věnovala našemu Markovi i její pozorování dětí na hřišti svědčí o tom, že se s tím dosud nevypořádala ani ona. Oba si musí o všeličem promluvit," dodává na závěr Bibiana, která je ráda, že Lenka se setkáním s jejím manželem nakonec souhlasila.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..