Bývalí partneři Meghan Markle: S těmito muži randila předtím, než se stala členem královské rodiny

Meghan Markle, dnes už vévodkyně ze Sussexu, má za sebou také svou vlastní partnerskou minulost. Než se stala součástí britské královské rodiny, prožila své vlastní proplakané porozchodové noci i šťastné románky. Kdo jsou muži z Meghanina bývalého života?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Když začala Meghan v létě 2016 oficiálně chodit s princem Harrym, na její minulost se zcela přirozeně zapomnělo. Meghan se stala důkazem toho, že z každé ženy může být princezna, stačí pouze najít svého prince. O Meghaninu bujnou minulost se však postarali hlavně tito muži, se kterými prožila své šťastné okamžiky i bolestivé rozchody.

Mohlo by vás zajímat: Princ William a Harry podědili po svém otci tuto výjimečně dobrou vlastnost: Díky tomu jdou příkladem

První chlapec, jehož políbila - Joshua Silverstein

Meghan Markle v jednom rozhovoru přiznala, že svou první pusu dostala jako 13 letá, během letního tábora, který se nesl ve znamení divadla. Tím šťastným měl být právě herec Joshua Silverstein. Stalo se tak v Los Angeles, kdy byla Meghan ještě úplně neznámou dívkou.

 

 

Jedno rande a dost! - Simon Rex

Známá je příhoda, která spojuje Meghan Markle, dnes uznávanou módní ikonu a budoucí maminku a herce Simona Rexe. Ten měl možnost chodit s Paris Hilton, ale mimo jiné účinkoval i v pár porno filmech. Velmi se neproslavil ani svým rappovaním a herectvím. Meghan ho odmítla po jejich společném romantickém večeru - z jeho dechu totiž cítila česnekový chléb.

Bývalý manžel - producent Trevor Engelson

Vztah mezi Meghan Markle a Trevorem Engelsonom, producentem a vyhledávačům talentů v LA, začal někdy v roce 2004. Po sedmi letech společného randění se rozhodli přenést svůj vztah na vyšší level a své "ano" si řekli 10. září 2011 v hotelu Jamaica Inn v městečku Ocho Rios. Obřad trval pouze 10 minut, avšak samotná svatba sestávala ze 100 hostů a čtyř dní oslavování. Netrvalo však dlouho a už v srpnu 2013 žila dvojice odděleně. Meghan se údajně odhodlala k odvážnému kroku - Engelsonovi poslala poštou své prsteny těsně po rozvodu.

Pouze známost? - profesionální golfista Rory McIIroy

Ani Meghan Markle ani profesionální golfista Rory McIIroy svůj vztah nikdy neprezentovali na veřejnosti. Byl pouze menší aférkou, setkávali se a trávili spolu čas v roce 2014, poté, co Rory zrušil zasnoubení s tenistkou Caroline Wozniackovou. Na sociálních sítích však způsobily menší narážky na společné randění, když spolu nahráli tehdy populární ice bucket challenge. Rory byl tím šťastlivcem, který měl možnost vylít vědro plné ledu na hlávku nynější členky královské rodiny.

Šéfkuchař Cory Vitiello

V případě Meghan Markle se vyplnilo staré známé: "láska prochází žaludkem." Krátce po rozvodu, v roce 2014 začala Meghan chodit s kanadským šéfkuchařem Corym Vitiello, který vlastnil restauraci The Harbord Room v centru Toronta. Podle zdrojů blízkých vévodkyni ze Sussexu, v ní trávila hodně času právě při natáčení seriálu Suits. V té době byla Meghan věrná i svému blogu o vaření, právě proto se zdálo, že s Corym tvoří opravdu působivý pár. Rozešli se v roce 2016, fotografie, na které Meghan sedí Cory na kolenou vznikla ještě v květnu toho roku.

Přečtěte si také: Vévodkyně Meghan Markle září štěstím, ale princ Harry se možná prořekl: Narodí se jim holčička či chlapec?

Princ Harry

A konec pohádky o Meghan Markle už všichni dobře známe. S princem Harrym začala Meghan Markle chodit oficiálně v roce 2016. Jejich společná svatba ve Windsordskom zámku se konala 19. května 2018. První potomek se má narodit už na jaře tohoto roku!

 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..