HMR dieta způsobila ve světě revoluci: Nejlepší program díky stravě s rychlými výsledky, vyzkoušíte?

Všem by se nám hublo lépe a rychleji, kdyby jsme měly u sebe motivátora a kuchaře v jednom, který nám přesně řekne, co a kdy jíst a cvičit. HMR dieta vychází právě z této teorie a její výsledky jsou rychlé, přestože ...

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Nejlepší program díky stravě s rychlými výsledky

Podle americké mediální společnosti US News & World Report je HMR program díky své plnohodnotné stravě považován z hlediska rychlých diet a plnohodnotné stravy jako nejlepší na snížení tělesné hmotnosti. HMR dieta slibuje rychlé výsledky s použitím předpřipravených jídel i v podobě koktejlů, přičemž máte k dispozici celý tým odborníků, kteří vás motivují a tím je hubnutí i lehčí.

Mohlo by vás zajímat: Přijímejte pouze pozitivní bílkoviny: odkyselte svůj organismus díky tomu, že vyřadíte z jídelníčku toto zlo

Dvě varianty dietního stravování

HMR program má dvě varianty. První je "plán zdravých řešení", který sestává z 1200 kalorií denně. Druhou je "plán svobodného rozhodnutí" sestávající z 500 až 800 kalorií denně. Ale tento musí být kvůli nízkému obsahu kalorií pod lékařským dohledem, takže spolupráce pacient, který chce zhubnout a lékař je nezbytná.

Jak informoval magazín Womenshealth, ti, kteří se zúčastnili plánu zdravých řešení ztratili od 6 do 12 kg za 12 týdnů. Co se týče těch, kteří si vybrali druhý, pod dohledem lékaře, zhubli v průměru 17 kg za 12 týdnů. Takže výsledky jsou skutečně rychlé a patrné.

Plán zdravých řešení a první fáze

Zaměřme se na tento plán, který má dvě fáze. V první fázi se využívá princip jedení 3-2-5, čili denní menu sestává ze tří koktejlů HMR, dvou HMR předkrmů a 5 porcí ovoce a zeleniny. I takto vypadá a toto obsahuje HMR koktejl ... HMR čokoládový koktejl, lžička arašídového másla v prášku, sklenici vody a kostka ledu. Samozřejmě, že jsou různé příchutě, například i jahodová.

Čtěte také: Zázvor není jako všelék úplně pro každého: Dopřejte svému tělu detox právě díky těmto účinkům

V této fázi také musí člověk, který hubne, i mírně cvičit a sledovat si svoji aktivitu i samotné jedení. Trvá čtyři až osm týdnů, samozřejmě, pokud byste během tohoto období nedosáhly stanovené hmotnosti, v první fázi budete pokračovat, dokud se k ní nedopracujete.

Ve druhé fázi i vlastní připravená jídla

Ve druhé fázi už postupně vyživujete své tělo i vlastně uvařenými jídly, přičemž podávaný předkrm s odváženou porcí libové bílkoviny nebo obilniny jednou týdně. Například si můžete dát i takový oběd nebo večeři sestávající z krémových makarónů se sýrem a avokádem. Přidat můžete rajčata nebo papriku a lžičku koriandru. Další volbou může být i máslové rizoto se salátem z granátového jablka, s ořechy opražené dozlatova.

V obou fázích máte po ruce online komunitu Dieter HMR, online zdrojů na blogu HMR či online trenéry v oblasti zdraví a průvodců kalorií, který vám budou ve všem pomáhat, což je velkou výhodou takového hubnutí a programu obecně.

Nepřehlédněte: Množství žen nosí nevhodnou podprsenku, patříte k nim i vy? Podívejte se, na co si dát při výběru pozor

Dieta má i své nevýhody

Samozřejmě, protože jde o rychlé hubnutí, je pak na vás jak si dokážete tuto hmotnost udržet sami po skončení programu HMR, když se budete muset spolehnout jen sami na sebe. Další věcí je, že tento program je zatím testován a dostupný jen v USA, je tedy otázkou času, kdy se k němu dostaneme i my. Druhá stránka je finanční, nejde právě o levné hubnutí vzhledem k tomu, že máte k dispozici celý tým odborníků, díky kterým je hubnutí snadnější a motivující. Navzdory těmto nevýhodám má HMR program skutečné výsledky i plnohodnotnou stravu.

Foto:
Profimedia, instagram.com/hmrprogram/
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..