Tyto znamení zvěrokruhu mají v životě největší šanci na úspěch: Patříte mezi ně i vy?

Znamení o nás v mnohém vypovídá. Dokonce i o našem úspěchu, či neúspěchu v životě. Alespoň zčásti. Tak co myslíte, narodily jste se pod šťastnou hvězdou i vy?

Do všeho, čeho se pustí, se jim vydaří. Ačkoli někdy k tomu samozřejmě patří i vlastní přičinění, množství věcí jim jde samo od sebe. Ptáte se jak je to možné? Lidé narození v těchto znameních jsou totiž pod ochranou šťastné hvězdy. Patříte mezi ně i vy?

Přečtěte si: Jaké je vaše karmické číslo v roce 2018? V této fázi se právě nacházíte, ale zanedlouho vás čeká něco nového

Vše zvládají s přehledem

Jsou hrdí, ambiciózní, říkají věci na rovinu a tak jak si je myslí, nikdy nesoudí jiné, věří na druhé šance a snaží se vidět u každého jen a jen to dobré. Navíc jsou velkorysí, ke všemu přistupují poctivě, záleží jim na maličkostech a snaží se i problémové situace zvládat s přehledem. Nikdy se neuzavírají do sebe a nevzdávají. Jejich velkou předností je důvtip a to, že jim za žádných okolností nechybí úsměv na rtech. A to je věru někdy velmi obdivuhodné. Možná právě tyto vlastnosti předurčují lidí narozených ve znamení Vodnáře a Berana na úspěch.

Tato vlastnost je jejich velkou devizou

Navíc Vodnáři a Berani mají ještě jedno velké společné plus. Ne, jako odpověď jim nic neříká a snaží se udělat i poslední aby dosáhli všechno, co si umínili. Snad i tento fakt, hraje v jejich životě velkou roli, protože se ve většině případů mají opravdu dobře. Navíc jsou velmi laskaví a loajální. Záleží jim na jiných. Na svou rodinu a blízké nedají dopustit. V každém se snaží vidět jen to nejlepší a v jakékoli situaci, vás podrží. Neváhají vám podat pomocnou ruku i na úkor svého pohodlí. Kdoví, jestli je to štěstím, pohledem na život, silnými vlastnostmi nebo zdravým entuziasmem, jedno je však jisté. Lidé narození ve znamení Vodnáře a Berana se v životě mají opravdu dobře.

Mohlo by vás zajímat: Naše emoce ovlivňují schopnost zapamatovat si vzpomínky: Toto se stane, když je chceme potlačit

Narodily jste se ve znamení Vodnáře nebo Berana?

Ano
3
Ne
2
Hlasovalo: 5

Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..