Jedno gesto, které zvýší vaši přitažlivost v očích muže: Během rozhovoru s ním ho prozradí tento detail

Řečí těla prý o sobě prozradíme více, než když otevřeme ústa. Kdy se žena v rozhovoru s mužem stává atraktivnější? Jedno gesto hodně odhalí.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Neverbální komunikace nebo řeč těla často prozradí skutečný postoj ženy. To, co z ní vyzařuje se nedá oklamat a některé gesta jemně odhalí, co se skrývá za mužskými úmysly.

Přečtěte si: Najväčšie omyly o vnímaní krásy, ktorých by sme sa mali zbaviť: Týmto si znižujeme sebavedomie

Ženy, které upoutají pozornost více

Zatímco v minulosti bylo prohrabávání ve vlasech symbolem flirtu, dnes se z toho v případě žen upouští. To, co dokáže muže zaujmout je jednoznačně nejdříve fyzická krása a vyzařování, charisma. Dokonce platí, že žena, které se muž líbí, by se mu měla dívat do očí jen pár vteřin. Jakmile je zahleděná do jeho očí déle, může se stát, že ji muž bude vnímat "levně" nebo jako příliš upjatou a závislou na jeho přítomnosti, ale také osobnosti jako takové. Pamatujte, muži rádi dobývají a zde hrají roli i maličkosti.

Jedno gesto si na muži všímejte

Někdy žena či muž nemusí hledat partnera, dokonce jsou ve vztahu. Nicméně čas od času, má každý z nás rád pocit, že se někomu líbí, i když úmysly tam nejsou žádné. Jak tedy žena zjistí, že se muži líbí na základě neverbální komunikace?

Nepřehlédněte: Nej sexy zpěvačka je ztělesněním ženy snů: Dámy, v tomto všem bychom se Rihannou měly inspirovat!

To, od čeho se u žen upouští, v případě mužů platí dvojnásob. Ano, přesně tak, jsou to vlasy. Jakmile si muž sahá do vlasů, upravuje si je během rozhovoru s vámi, je to jasný signál toho, že se vám chce líbit. No a pokud má při tom i pootevřená ústa, můžete si být jistá, že z vás oči jen tak lehce nespustí a budete mu ležet v mysli ještě pár dní či měsíců.a

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..