Osudové ženy prince Charlese: Tyto tři dámy ovlivnily jeho život ve všech oblastech

Víte, které ženy významně zasáhly do života následníka britského trůnu, prince Charlese?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Víte jaký měl princ Charles ve skutečnosti vztah ke své matce, k princezně Dianě a aktuální manželce? Právě tyto ženy významně zasáhly do jeho života ve všech směrech.

Mohlo by vás zajímat: Přísná dieta podle Lady Diany: Co všechno si odpírala tato ikonická žena, aby vypadala hubenější a mladší?

Královna Alžběta II.

Máma prince Charlese královna Alžběta II. se stala čtyři roky po jeho narození královnou. A to do značné míry ovlivnilo i jeho výchovu. Královskými povinnostmi zaměstnanou a vytíženou Alžbětu II., Právě proto nahrazovala malému Charlesovi babičku - královna matka Elizabeth Bowe - Lyon. Věnovala se mu, podporovala jeho zájmy a koníčky. Proto měl i princ Charles ke své babičce o něco vřelejší vztah, než k matce. Spojoval je smysl pro humor a později i láska k umění. Nakolik byl navíc Charles ze sourozenců ten nejcitlivější, velmi vnímal nedostatek matčiny pozornosti. Od toho se následně vyvíjel i jejich vztah. Samozřejmě Charles má mámu rád, ale její povinnosti se na jejich citové vazbě jednoznačně podepsaly.V dnešní době Charles přebírá část matčiných královských povinností. Zastupuje ji například na delších zahraničních cestách.

Diana Frances Mountbattenová-Windsorová

Ženou, která výrazně ovlivnila princů život byla jednoznačně o 13 let mladší plavovláska Diana Spencer. Stala se jeho první manželkou. A přestože jejich láska vypadala naoko idylicky, od začátku byla doprovázena několika vzestupy a pády. Když se totiž mladičká Diana vdávala, ani jen netušila, že v životě jejího budoucího manžela není ona jedinou ženou. Dokonce ani poté, co se stali rodiči, nedokázali překonat vztahové rozkoly mezi sebou. Jejich synové prý velmi citlivě manželské problémy svých rodičů vnímali. Jejich lásce byl definitivní konec v roce 1996, kdy se dvojice rozvedla. O rok později Diana tragicky zemřela při autonehodě.

Přečtěte si také: Brigitte Macron věří v pravou lásku: Nejmladší dceři v tomto dává jasný důkaz, jak si jít za splněním svého snu

Camilla, vévodkyně z Cornwallu

S Camillou Shand se princ poprvé setkal v roce 1970. Jejich vztah trval rok. Mezitím se Camilla vdala a Charles oženil. Ale velmi blízký vztah dvojice mezi sebou stále udržovala. Avšak na veřejnosti se sami dva začali objevovat až ve chvíli, kdy se rozvedli. Vypadá to, že od začátku bylo mezi nimi silné pouto, protože si v roce 2005 se souhlasem královny řekli ano. A nutno uznat, že princ Charles vypadá až po boku Camilly opravdu šťastný.

Barbara Joan "Barbra" Streisand

Nicméně zdá se, že i mezi Charlesem a Camillou byla krize. Říká se totiž, že v 90. letech měl mít následník britského trůnu poměr s herečkou a zpěvačkou Barbarou Streisand. Dokonce se toho v té době chytila i média a Charles s Camillou měli ve vztahu velké komplikace. Navzdory všemu to však ustáli. A dnes vypadají oba spokojeně a šťastně.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..