Sukně z nových materiálů, které se objevily na scéně: Tyto looky vám dodají to, co žádné kalhoty nedokážou

Dámské sukně jsou znakem ženskosti. Rozhýbou postavu v ladném tanci a vašim křivkám dodají to, co žádné kalhoty na světě nedokážou. Tuto sezónu se ještě k tomu zahalily do jemného roušky romantiky, nechybí jemné materiály a ženské potisku.

Zdroj: Dolce & Gabbana, Profimedia
Zdroj: Dolce & Gabbana, Profimedia

Potisk, která vás může vystihovat

Pokud milujete některou ze svých starších sukni a nevíte jak ji přetvořit do nové sezóny, je na čase přidat jí na vlastním názoru. V této době, kdy se velmi opěvuje svoboda slova, může najednou příběhy vyprávět i vaše sukně. Jedinečnost je tím, co se v módě cení nejvíce.

Mohlo by vás zajímat:Červené šaty, které musíte mít: V těchto kouscích se stanete nezapomenutelnou Pretty Woman

Chanel nám ukázal co je to ženskost

Módní dům Chanel během své prohlídky v Paříži ukázal světu, jak moc je třeba vrátit se k jemnosti. Silné a emancipované ženy by se v žádném případě neměly bát běžných barev, růžová, pastelová fialová i jemná krajka jsou tím, čemu byste měly opět uvěřit.

Po zem a nohy až do nebe

Nejenže je dlouhá sukně lichotivá, má tendenci proměnit vás na vaše nejženštější já. Tyl je materiálem, který nemusí zůstat pouze na svatebních šatech. Vidíme ho během Fashion Weeků stále víc a víc, tak proč se ho bát? Jeho výhodou je právě jeho vrstvení. Může se skládat z pár jemných vrstev, které vyrýsují vaše nohy a vytvořit look, ve kterém se vaše sukně bude točit na všechny strany.

Doplněna punčochami

Celkový sukňový outfit si během chladných dny doplňte punčochami. Tento rok se staly obrovským hitem, protože už dávno nejsou jen černé. Tato barva je střídaná bílou, nevynechávají se ani lesklé materiály. Kdo někdy řekl, že lesklé punčošky vyšly tento rok z módy se jistě zmýlil. K mini sukni jsou jako stvořené!

Přečtěte si také: Do kterých bot a jaké punčochy volit, pokud se chystáte na večírek? Vyhněte se tomuto faux pas

Bude za vámi vlát

Kombinovatelnost materiálů se umí krásně spojit v náznaku odlišných textur. Ty tlustší, jakož i vlna či koženka mohou propojit s jemností, která opět dodá šatníku ženskost. Bílo-černá paleta neničí sukňový potenciál, právě naopak, dodává jí nadčasovosti.

Foto:
Profimedia, Miu Miu, Redvalentino, Monse
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..