Krásná Dara Rolins prozradila, co ji drží ve formě: Toto je pro ni důležité více, než jen vypracované tělo

Dara Rolins není jen zpěvačkou. Ženy dokáže motivovat v každodenních maličkostech, které pro někoho možná nejsou až tak důležité, ona je však pokládá za klíčové pro šťastný život. Inspirujte se ní i vy.

Zdroj: Ján Zemiar
Zdroj: Ján Zemiar

Zpěvačka Dara Rolins je chodícím ztělesněním pozitivní energie. Její pokožka přímo září a oblečení se vyjímá na její vypracované postavě. Vždy stylová Dara jako kdyby zastavila zub času. Během svého života vyzkoušela tréninky nejrůznějšího druhu, vrátila se však k józe, která jako jediná vyhovuje všem jejím potřebám. Spojuje v sobě totiž klid a opravdu účinný pohyb.

Přečtěte si také: Victoria Beckham představila sportovní kolekci: Spojuje kalifornský spirit a britské krejčovství

Klíč k její dokonalé postavě

"Absolvovala jsem a vyzkoušela jsem všechno, naposledy to byl například thajský box, který mi také šel," směje se Dara, "ale jóga je opravdu extrémně náročná fyzicky. Je to reálná makačka a já jsem po ní mnohem více zpocená než po čemkoli jiném ." Je pro ni velmi důležité, aby jí pohyb dával víc, než jen vypracované tělo. Jógu pokládá za účinnou i díky tomuto důvodu a nevyhýbá se jí ani během svých cest do ciziny. V jejím denním režimu hraje klíčovou roli: "Jóga je magická v tom, že nekomunikuje pouze s tvým tělem, ale právě s tím, co je uvnitř. Já jsem začala obyčejným cvičením, ale proto, že jsem velmi přemýšlivá, tak se ke mně dostává i celá filozofie."

Nebraňte se ale ani odpočinku

"Dnes více než kdykoliv předtím vím, že spánek je nejlepší plastický chirurg. Vždyť já sama jsem tak krásná, když jsem odpočatá. My, ženy, bychom na to měly opravdu myslet a přikládat tomu náležitou váhu. Měly bychom se naučit odpočívat, spát a dělat věci, které jsou našemu tělu, pleti i duši prospěšné", radí zpěvačka Dara Rolins. Klid, který nám dokáže dodat pouze spánek se dokáže odrazit na celém vyzařování našeho těla. Dara věří v sílu tohoto úžasného prostředku na odpočinek.

Mohlo by vás zajímat: Jednu vlastnost mají princ Harry a William společnou: Mají ji po své mámě Dianě a chtějí ji dále rozvíjet

Život plný energie

Při jejím životním tempu se naskýtá otázka, jak to vlastně celé zvládá. Přesuny přes kontinenty i dlouhé noci strávené její vášní i prací v jednom - zpěvem. "V první řadě je to rozhodně o tom, že celý život dělám to, co mě baví! To je odpověď na všechno! Moje prvotní štěstí, energie, ta euforie vychází z prvotního pocitu "Hurá", že si jdu zazpívat. Já nechodím do práce, já se chodím bavit!"

Foto:
Ján Zemiar, instagram.com/dararolins_vermi
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..