Ženy, které jsou dlouhodobě single, mají tuto jednu věc společnou: Maličkost, která je spojuje z nich dělá ty výjimečné

Přestože někdo považuje fakt, že pokud je žena dlouhodobě single za zvláštní, vůbec to tak nemusí být. Mnohé z nich na to mají skutečně pádné důvody. Navíc disponují vlastností, která je činí opravdu výjimečnými.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

V dnešní době je stále více mladých, krásných, inteligentních a samostatných žen single. Důvod je přitom více než prostý. Muži se jich prostě bojí. A ony samy jsou zase na  druhé straně častokrát velmi náročné. Jedno je ale jisté. Být single, rozhodně není něco, za co se třeba stydět. Je to životní fáze nebo rozhodnutí, ke kterému se tyto ženy dopracovaly. A navíc, pokud u nich tento stav přetrvává dlouhodobě, má to i malé plus. Všechny mají totiž jednu skvělou vlastnost společnou. Naučily se ji právě během doby, kdy nebyly ve vztahu.

Mohlo by vás zajímat: Manžel mi zamlčel něco, co jsem měla vědět dříve, než jsem si ho vzala: Tento moment mi změnil vztah

Výhody, které oceníte

Ano, single život má i řadu výhod, které oceníte. V první řadě si můžete dělat cokoliv chcete a kdy chcete. Nikdo vás nehoní, nenapomíná, nikomu se nemusíte přizpůsobovat. Jste pánem svého času. Jednoduše máte svobodu. Můžete se vzdělávat, kariérně růst, cestovat, věnovat se koníčkům a dělat všechno bez omezení. Tak si to užívejte.

Čtěte také: Pokud se zamilují, je to navždy: Muži narození v tomto znamení patří mezi nejoddanější

Vlastnost, kterou single životem nabudete

Obecně platí, že tyto ženy jsou velmi silné. Uvědomují si vlastní hodnotu, vnitřní sílu, vědí kým jsou. Mají jasno v tom, co od života očekávají a co je pro ně důležité. Bez ovlivňování druhé osoby. Navíc, pokud tento stav trvá déle, získávají postupně zdravou sebeúctu. To je přesně něco, co je spojuje. A mnohým, které ve vztahu jsou, tato vlastnost chybí. Single život vás naučí, být samostatnější a silnější. Jste totiž zodpovědná za každé své rozhodnutí a plně si to uvědomujete. Ale zejména tím, že sebeúctu máte, nebudete ochotné prožít svůj život s kýmkoliv. Partnera si už vybíráte podle určitých kritérií a to někdy trvá opravdu delší dobu. Stojí to ale rozhodně za to.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..