Můj muž se mnou téměř dva roky odmítal jakoukoliv intimitu v ložnici: A ne, důvodem nebyla nevěra

Romana zažila pocit, po kterém rozhodne netouží žádná z nás. Její muž od ní odmítal jakékoli náznaky něžnosti více než dva roky. A ne, důvodem nebyla nevěra.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Romana byla poměrně čerstvě vdaná, necelých 5 let. A už po dvou, mezi ní a jejím manželem nastal zlom. Zlom, který nikdy ve vlastním vztahu nečekala. Stalo se totiž něco, co by jí ani ve snu nenapadlo.

Přečtěte si: Muži narození v tomto znamení si rádi užívají: Podívejte se, od koho dlouhodobý vztah raději neočekávejte

Musí manželství vždy sklouznout do stereotypu?

Romana a Ivan se brali na dnešní poměry poměrně brzy. Oba měli těsně před třicítkou a nakolik klasické manželství je v dnešní době mezi mladšími ročníky spíše posouváno do pozadí, byli mezi svými kamarády spíše zvláštními exempláři. "Pamatuji si reakci, mé nejlepší kámošky, když jsem jí oznámila, že jsem zasnoubená. A jsi si  jistá, určitě se chcete brát, není to brzo? Nebojíš se stereotypu? Víš, že v dnešní době se každé druhé manželství rozpadne? Ne, žádné nadšení a entuziasmus se z její strany nekonaly. Já jsem v tom okamžiku nechápala, proč mi to vlastně dělá. Proč mi klade ty nesmyslné otázky, když se milujeme. Vždy jsem byla zasněný typ romantika a ne pragmatik jako Dáša. Nicméně v některých věcech měla pravdu od začátku. Ne vždy totiž láska stačí ..."

Nepřehlédněte: Pokud se zamilují, je to navždy: Muži narození v tomto znamení patří mezi nejoddanější

A přestože na začátku se zdálo všechno perfektní a idylické, pohádka mezi Romanou a Ivanem, měla také určitou dobu trvanlivosti. Ve chvíli, kdy se jim narodila dcera, jejich vztah se otočil o 180 stupňů. Téměř všechen svůj čas, energii a pozornost věnovala Romana malé. Ivan už pro ni nebyl prioritou. Zapomněla na to, že i on má určité potřeby. Každý potřebuje občas určitou dávku něhy, uznání a pochopení. Ale to bylo něco, na co Romana, nastavená na  "máma mód" zapomínala. Najednou pár, který byl vždy spokojený, šťastný, přešel do fáze, kdy spolu dva lidé, kteří roky něco budovali, bydleli jen vedle sebe. "Normálně se z nás stali spolubydlící. Jen já jsem si to neuvědomovala," pokračuje Romana.

Vzdalovali se jeden druhému

Romana a Ivan se začali více uzavírat a propast mezi nimi se prohlubovala a prohlubovala. Když šest měsíců po narození dcery pochopila, že má i manžela, on už byl někde jinde. Myslí samozřejmě. Na Romaniny pokusy o jakoukoliv intimitu v ložnici reagoval odmítáním. "Vždy měl důvod, proč ne. Připomínal mi mě samotnou. Vymlouval se na spoustu práce, stres, bolesti hlavy. Po dalších třech měsících jsem to vzdala a přestala jsem to zkoušet. I napříč tomu mezi námi tento stav trval dva roky. Ivan se mnou prostě odmítal spát. Byla jsem přesvědčená o tom, že má určitě nějakou bokovku a ta mu to vynahrazuje. Nějak jsem se s tím vnitřně vyrovnala a řekla jsem si, že je to nyní asi běžné." Nicméně Romana se mýlila. Ivan neměl nikoho. Jen v době, kdy ona veškerou pozornost věnovala dceři a na něj zapomínala, od ní získal odstup. Stala se pro něj jen kamarádkou. A ne ženou, ke které cítí přitažlivost a vášeň. "Vím, byla to moje chyba a dnes oba pracujeme na tom, aby se náš vztah dostal na úroveň, kdy jsme se opravdu milovali a rozuměli jeden druhému. Já jen věřím, že to zvládneme a podaří se nám to ... Kvůli nám, kvůli malé, kvůli všemu ... "

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..