TOP barvy v líčení, které budou kralovat na jaře: Naučte se správně malovat a obměňte svůj vzhled

Jarní beauty novinky na sebe nenechaly dlouho čekat a s nimi přichází i paleta těch nejzajímavějších barev. Vytvořte si look, se kterým budete maximálně spokojená a experimentujte se šťavnatými odstíny barev.

Zdroj: Urban Decay
Zdroj: Urban Decay

Pokud jste se již nemohly dočkat jarních novinek v oblasti líčení podobně jako my, máme pro vás pastelovou nadílku toho nejlepšího, co přichází. Vytvořte si šťavnatý look, díky kterému objevíte své nové "já".

Baby pink tvářenka, která omladí

Krémová tvářenka pro přirozený lesklý efekt na pleti Shiseido Minimalist WhippedPowder Blush. My jsme vybraly odstín 02 - Chiyoko (baby pink), který zabezpečí na vaší pleti přirozeně narůžovělý nádech. Textura byla navržena tak, aby vytvořila na pleti jemný, matný a transparentní efekt. Můžete se spolehnout na 8-hodinovou trvanlivost.

Sorbetové odstíny na rtech inspirované 60. léty

Kolekce sorbetových matných barev na rtech inspirovaná 60. lety. Efektu druhé kůže nebo jasného matu dosáhli odborníci díky speciální technologii, která se opírá o emulzi "vody v oleji".

Odstín Lip Magnet v kolekci Lip Freeze od Giorgio Armani Beauty vytvoří na rtech lehkost s intenzivní barvou.

Čtyři odstíny na oči a dva na rty či obličej

Šestice odstínů nabízí prostor k experimentování. Čtyři odstíny na oči a dva na rty a obličej Shimmer Rush All-over Palette od Yves Saint Laurent. Třpytivé šťavnaté tóny vytvoří look, kterým nebudete nudit a dosáhnete elegantního výsledku.

Ombré oční stíny s nádechem lesku pro odvážný pohled

Chanel Ombre Première Longwear Cream Eyeshadow znázorňuje paletu očních stínů s přirozeným efektem. Intenzivní barva s matným, lesklým a kovovým povrchem pro svěží a jemný, ale odvážný pohled očí.

Paletka, díky které uniknete od všedních dní

Urban Decay je mistr v paletkách a aktuálně přichází s novinkou Shortcut, díky které najdete svou vlastní cestu. Odstíny jsou silnější než sluneční paprsky a svůdnější než kdykoliv předtím. Díky konstruované kombinaci barev můžete každý den střídat jiný look.

Foto:
Profimedia, Shiseido, Yves Saint Laurent, Giorgio Armani Beauty, Chanel, Urban Decay
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..