Postava krásky, která pobláznila miliony mužů: Pro všechny ženy má jednu zásadu ve stravování, které se drží

Modelka Emily Ratajkowski ví, že když si chce udržet krásné tělo, musí dodržovat tuto důležitou zásadu. Příjem potravin, které máte rady, nemusíte odříznout, stačí se věnovat jejich vyváženosti.

Zdroj: instagram.com/emrata
Zdroj: instagram.com/emrata

Sice má Emily Ratajkowski jedno z nejbožštějších těl v celém modelingovém průmyslu, sama o sobě tvrdí, že je jako modelka velký outsider. Její cvičební rutina se neskládá z pocení v posilovně, sama ji nemá ráda. Mnohem více preferuje čerstvý vzduch, který také pokládá za klíčový při hubnutí.

Přečtěte si také: Jennifer Aniston slaví padesátku a pro všechny ženy má tuto radu: Ona sama nikdy nebyla šťastnější

Její postava je založena na účinné dvojkombinaci, kterou si připravila pro své tělo ona sama. Emily zbožňuje jógu, pouze tu chodívá cvičit do studia, které má v L.A. nedaleko. Jejím druhým oblíbeným cvikem je právě pohyb venku. Pokud máte nedaleko svého domu hory či lesy, toto je trik, který je jako stvořený pro každou ženu. Emily Ratajkowski za svou postavu vděčí i dlouhým túrám. Ty jí podle ní, formují nohy a také její ukázkový zadek.

Pevné tělo na základě stravování

Emily přiznává, že si ráda připravuje jídlo doma. Její pokrm však zahrnuje vždy dostatek proteinů. "Jsem masožravec. Opravdu mám ráda maso a mé tělo si říká o železo," prozradila pro americkou ELLE. Populární je v jejím jídelníčku i kurkuma. Ta má příznivý vliv na hubnutí díky pálivé látce kapsaicinu, který obsahuje. Hlavním klíčem ke krásné postavě je hlídání kalorií. Když si bruneta dopřeje na snídani vytouženou kávu a pečivo, její večeře je striktně dietní a složená ze salátu, který ví, že sníst musí, i když není její nejoblíbenější potravinou.

Mohlo by vás zajímat: Hrdá matka šesti dětí Angelina Jolie: Na tuto zásadu nedá při výchově dopustit a učí to své ratolesti odmalička

Na svých mnoha fotkách je viděna právě s croissantem či sklenkou vína v ruce. Tyto požitky si neodpírá, právě naopak, přepadává jim. Započítává je však do své kalorické tabulky. Před spaním si Emily dopřeje vždy i čtyři sklenice vody. Ty její tělo hydratují i ​​během celé noci a pomáhají s regenerací celého jejího organismu.

Foto:
instagram.com/emrata
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..