Boty, které si nás během jara získají: Slunečné dny prožijte pouze v těchto kouscích

Nová sezóna si žádá lehký krok. A o kolik snadněji se nám bude kráčet, pokud jsme si vědomy toho, že přicházejí už jen teplejší dny. Jaro není pouze obdobím nových nadějí a nápadů, je i časem na uvolnění místa v botníku a koupi nových bot. Nechť vás tyto provázejí během slunečných dnů!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Vzdání holdu jemnosti

Ženskost se naplno ukáže na jaře. Odhodíme kabáty a vrstvení přestane mít ten smysl, který neslo dosud. Podrážkový trend, který se plynule přenese z jara do léta je založen na jemných bílých šňůrkách a spojuje v sobě sandály, ve kterých vaše noha vykvete.

Mohlo by vás zajímat: Nová vlna retro stylu, která ovládne jaro 2019: Toto oblečení ze svého šatníku ještě nevyhazujte

Zvířecí vzor

Už během předchozí sezóny se na nás nalepil slavný hadí vzor. Ten působí sofistikovaně, stačí když ho zkombinujete s odstíny hnědé. Boty na jaře mohou mít volnou patu, typ zvaný "mules" vám vytvoří nohu, která bude sama o sobě uměleckým dílem.

Volná pata

Jak bylo uvedeno výše, volná pata je must have, kterému se jen tak lehce nevyhnete. Trendy bude v každé variantě, ten s otevřenou špičkou můžete pohodlně nasunout na nožku a protančit v něm přes celé město. Svět bude patřit pouze vám.

Mašle v celé své velikosti

Módní přehlídky zaznamenaly návrat ženského prvku, který v roce 2019 sklidil velký úspěch. Je jím právě mašle, která se v jednoduchosti dokáže ukázat i na botě. Sváže vaši nohu, prodlouží ji a vy ji můžete nosit i na nejrůznější jarní akce. Tak hurá na procházky po promenádě.

Přečtěte si také: Barvy, které byste měly volit k barvě vašich vlasů tuto sezónu: Rozzáří váš pohled a dodají vám na charismatu

Inspirace v aplikaci

Půvab tento rok přináší i aplikace, přesněji výšivka. Pokud se doplní metalickými odstíny, stylovost bude na vaší straně. Stříbrná je populární a osvěžující, nebojte se ji kombinovat právě s nejklasičtějším duem - černou a bílou.

Foto:
Profimedia, Zara, Topshop, Twinset
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..