Měl dokonalou manželku, přesto ji podváděl s horšími: V zoufalství udělala něco, čím pouze přilila olej do ohně

Ženy se vyrovnávají s nevěrou různými způsoby a ne vždy se podaří tuto těžkou situaci s partnerem ustát. To, co udělala Michaela, nedoporučujeme však nikomu.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Michaela měla vždy zálusk na úspěšné podnikatele, kteří měli své postavení ve společnosti. Tak, jako každá žena, i ona chtěla mít jistotu, že o její rodinu bude v budoucnu dobře postaráno. Netajila se tím, že si chce najít bohatého muže a nakonec se jí to, za čím si šla i podařilo.

Přečtěte si: Ženy narozené v těchto třech znameních, jsou snem každého muže: Tyto přednosti na nich milují

Život ve zlaté kleci si "vysnila"

Sedmadvacetiletá Michaela se netajila ani tím, že celý život toužila po tom mít dítě a být mámou na plný úvazek. V mládí pracovala jako hosteska, ale reálnou práci nikdy neměla. Její muž jí dopřál, aby mohla být jen doma a zcela mu vyhovovalo, že nemá doma nervózní ženu, která přijde z práce a veškerý vztek na šéfa si vylévá spíše na něj a dítě. Přesto Michaela mnohokrát nestíhala a v domácnosti jí pomáhala jedna paní jako au pair.

"Když se nám s Marošem narodilo dítě, znamenalo to pro mě dělení se o čas právě s naším potomkem. Ne, že by mi to vadilo, to vůbec, ale bylo to najednou jiné a když jsem chtěla někam jít, manžel byl neustále v práci a potřebovala jsem zkrátka někoho, kdo mi s tím pomůže," objasňuje důvod, proč měla na výpomoc v domácnosti tuto paní .

Michaela byla svým vzhledem a tím, jak ji vnímají ostatní, doslova posedlá. Chtěla, aby o ní bylo to nejlepší mínění, nejen jako o ženě, ale také jako o matce. Tato upjatost se však míjela s realitou. Na oko to tak možná pro mnohé mohlo působit, ve skutečnosti nebyla zrovna obětavou matkou, jediné, o co jí šlo, byla ona sama. Jednoduše byla egocentrik a její nejbližší občas měli pocit, že dítě má jen na připoutání si muže a proto, že "se to patří".

Byla dokonalá, ale v ložnici jim to neklapalo

Dlouhé štíhlé nohy, krásně vzedmutá prsa, vždy dokonale vyfoukané vlasy a make-up či manikúra sladěná podle aktuálních trendů a období. Chtěla být pro svého muže tou nejdokonalejší manželkou. Čím více se však o to snažila, neuvědomovala si, že tím více se mu vzdaluje. "Ano, je pravda, že v posteli měl Maroš problém s vyvrcholením. Celý čas jsem to však připisovala tomu, že má stresující práci, protože nevypadal, že by si to neužíval," vzpomíná Michaela.

Mezi lidmi se však šeptalo, že její manžel má celkem slušné množství milenek, každou chvíli jinou. Pokud byste je však na pohled porovnaly s jeho manželkou Michaelou, nechápaly byste, jak může (pro někoho vysněnou) ženu vyměnit za takové "kusy". Ty ženy jí nesahaly ani po kotníky a ti, kteří o tom věděli, se často chytali za hlavu, jak mohl být s takovýma. Pravda však byla taková, že Maroše přílišná dokonalost jeho manželky vůbec nevzrušovala. Nemohl za to, prostě to, co mu chybělo doma, hledal někde jinde.

Nepřehlédněte: Přestože jsem tyto ženy vždy odsuzovala, stala jsem se jednou z nich: Život milenky mě zásadně změnil v pohledu na všechno

Nepochopitelný krok, kterým jen přilila olej do ohně

Jak už to bývá, Michaela se o nevěře dozvěděla jako poslední, ale jinak to věděli už všichni kolem. Nechtěla se však smířit s tím, že by kvůli takovým obyčejným "jednorázovkám" mělo ztroskotat její manželství. Brala to jako klasické popálení a to, že to dělá každý chlap. Stále si však neuvědomovala, že problém je v ní a v tom, že až příliš řeší svůj vzhled, sebe a všechno vyzařování se z ní vytratilo.

Maroš se jednoho dne dozvěděl, že čekají druhé dítě, ale chlad, který panoval v jejich vztahu, pokračoval přesto nadále. Když dovršilo jejich dítě jeden rok, vztah se nepodařilo udržet a Michaela tak zůstala s dvěma malými dětmi sama. Maroše už nepřitahovala a přišla mu jednoduše věkem jako stále více prázdná nádoba ... Byla prostě posedlá svou osobou a o rodinu jí až tak nešlo.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..