Oční stíny, které podtrhnou barvu vašich očí: Dávejte pozor, abyste si barvami nepřidaly zbytečně roky navíc

Naše oči si žádají pořádnou dávku jarní barvy. Nebojte se, v našem výběru se najde něco úplně pro každou z vás. Jaro 2019 bude svěží, plné lákavých odstínů a v neposlední řadě lesklé.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jemná láska

Po zimě si oči žádají hlavně prozáření a nic nezkazíte neutrálními odstíny. Vaše pleť by měla působit jako jemné sežehnutí prvními paprsky slunce a oči by měly ze sebe vyzařovat romantiku a jarní okouzlení. V takovém případě kombinujte pouze jemný bledý styl smokey eyes, který dokážete podtrhnout růžovou barvou v její nejjemnější variantě.

Přečtěte si také: Postarejte se o své zarudlé ruce: Zimní mrazy se neodváží na tuto složku, přidejte ji do vaší péče

Výrazné barvy kombinujte s nude pletí

Barevné oblečení má v jarním šatníku své vlastní specifické místo. Láká nás, vzbuzuje v nás pozornost, hravost i pozitivní náladu. Své tělo oblečte proto do jasných barev, populární jsou tuto sezónu právě teplé odstíny - červená, růžová, oranžová - a své oči oblečte do lesku nude barev.

Svěží fialová

Fialová byla sice pokládána za barvu roku 2018, její náznak se však z beauty světa nevytratil. Ženskému oku přidává na jemnosti, je sofistikovaná a co je nejlepší, hodí se k ženám s hnědýma očima, jakož i k těm s a modrýma. Může se jemně prolínat do odstínů tlumené růžové a zazářit tak naplno.

Náznak lesku s barvou roku

Korálová ovládla přehlídková mola. Pokud ji však nechcete přenášet na své oblečení, držte se jí na své pleti. Jemně se umí prolínat z tváří a zasahovat i ženské víčka. Ladí se zlatou, která po zimě na ženské tváři vytvoří dojem zdraví, které je mnohem důležitější, než cokoli jiného.

Mohlo by vás zajímat: Zbavte se mastných vlasů přírodní cestou: Dopřejte jim zpět objem a přirozený lesk

Příliv tepla

Značka Rodarte si během sezóny jaro 2019 vybudovala slibnou a hlavně barvenou budoucnost. Modelky nesly na rtech růžovou, žlutou a očím dominovala tyrkysová barva, která pohltí svým temperamentem i vás. Nebojte se výraznosti a přizpůsobte se barevnosti této sezóny i vy. Aplikace barevných produktů je nyní více než jednoduchá.

Foto:
Profimedia, Shiseido, Urban Decay, Avon, GOSH, Guerlain
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..