Znamení, které je nejnáchylnější na lež: Někteří lžou, aby zapadli, jiní to už jinak nedokážou

Každý z nás má jednou za čas potřebu vypustit ze svých úst menší či větší lež. Pokud nikomu neubližuje, vše je v nejlepším pořádku. Které znamení však spadá do kategorie "notorický lhář" a nedokáže se polepšit?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Někteří lžou kvůli tomu, aby zapadli, jiní proto, že to už jinak ani nedokážou. Lež se stala jejich běžným projevem. Toto znamení je však rafinovanější a na opačné straně i velmi emocionální. Lži se nedokáže ubránit z jednoho důležitého důvodu - chce se zalíbit opravdu každému a jen velmi nerado vytváří kolem sebe pochybnosti. Jeho snaha být ve všem nejlepší se mu jednou za čas vymstí, to je ten čas když ho prokouknou.

Mohlo by vás zajímat: Od začátku si mysleli, že jsem zlatokopka: Díky této životní zkoušce jsem mnohé pochopila

Svět přes brýle pozitivní

Pokud jste na to už přišly, myslely jste si správně. Řeč je o lidech narozených ve znamení Raka. Ženy ve znamení Raka jsou velmi podezřívavé a také velmi ambiciózní. Snaží se za každou cenu vytvořit kolem sebe pozitivní auru, tu jim však mohou ničit jejich vlastní nedostatky. Mají velkou představivost a jen těžko se vyrovnávají s neuspokojivou realitou. Jejich lži umí být proto velmi poutavé. Existuje však jedna maličkost, kterou si u nich musíte všímat - každá jejich lež má v sobě totiž velký pozitivní náboj.

Řekne víc pouze svým blízkým

Jejich vlastní potřeba dokonalosti je pro ně zabijákem. Nedokáží snášet porážku jen tak snadno a proto raději nepřiznají své vlastní selhání. Pokud je však chcete pochopit a zabránit tomu, aby lhaly i vám, snažte se jim dostat pod kůži a prokazujte jim své pochopení.

Přečtěte si také: Krutá realita, kdy chlap po provalení nevěry upřednostní milenku: Dělají to muži s touto charakteristikou

Přesně pro toto zbystřete smysly

Ony samy musí porozumět faktu, že ne každý je opravdu zaměřen proti nim. Nedůvěřivost je základním rysem, v níž Raci vynikají. Jejich lži se většinou vážou na jejich vlastní osobu, vytvářejí tak kolem sebe efekt tajemna. Všem ostatním by však ublížit nikdy nechtěly, lží se snaží spíše potěšit.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..