Sluneční brýle přímo z módních prohlídek: Tyto kousky můžete mít nyní i vy, viz. jejich nové tvary

Sluneční brýle budete v následujících dnech potřebovat stále více a více. Teplé dny se blíží, ochraňte proto své oči novinkami, které jsme měly možnost vidět i na přehlídkových molech známých značek.

Zdroj: Tom Ford, Tods, Coach
Zdroj: Tom Ford, Tods, Coach

Jemný kovový rám

Ženskou tvář podtrhnou právě oblé tvary, kterými se pyšní právě tento typ brýlí. Jeho barevnost je zemitá, kraluje mu právě rám, který však nepůsobí výrazně. Ohraničuje skla po celé jejich délce, nevyjímaje ani část nad vaším nosem.

Mohlo by vás zajímat: Stahovací prádlo pod šaty na párty či večírek: Tyto kousky vám vytvoří dokonalou postavu během sekundy

Oblé a výrazné

Značka Tods vsadila na svých modelkách na stylové brýle, které během jara i léta 2019 propuknou ve velký trend. Nemají žádný rám, čisté sklo se bude vyjímat na špičce vašeho nosu. Jejich tvar je plný oblých linií a tvoří jeden sourodý kus.

Plastová ochrana

Módní dům Dior si opět předpověděl jasnou budoucnost. Jejich brýle jsou brýlemi budoucnosti, plast se v nich spojuje s mohutným propracováním, které ochrání opravdu celou plochu vašeho oka. Tuto variantu si dopřávají právě odvážné ženy, které je budou umět ladit i do elegantnějšího pracovního stylu.

Něžnost na vašich očích

Pokud jste si dosud nenašly svého favorita, nezoufejte, populárními budou i jemnější tvary, které ocení hlavně milovnice romantického náhledu na svět. Spojí se v nich náznak "cat eyes" a barevnost od růžovo-zlaté přes hnědou až po černou. Nejen kovový rám je jejich velkým plusem.

Přečtěte si také: Fashion triky, které používá vévodkyně Kate Middleton: Díky tomuto vypadají její nohy delší

Nová dimenze

Tak jak jsme viděly oblé tvary, jemné kovové rámy, můžeme se zaměřit i na kousky, které jsou pevné a opravdu výrazné. Černá barva je v tomto případě nutností, pouze tak mají tyto brýle svůj pravý šmrnc. Hranatý obličej se ukáže jako ta správná volba i pro vaši tvář.

Foto:
Tom Ford, Tods, Coach, Miu Miu, Bershka, AJ Morgan, Dior, Guay, H&M, Zara
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..