Dcera Cindy Crawford touží v budoucnosti po této jedné důležité zásadě: Její partner by se měl inspirovat od jejího otce

Modelka Kaia Gerber je známá i díky své úspěšné mámě, topmodelce Cindy Crawford. Její otec Rande Gerber je však její obrovským vzorem, který odráží kvality, které hledá i u svého budoucího partnera.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Kaia Gerber měla to štěstí vyrůstat v ustálené a milující rodině. Její máma, topmodelka Cindy Crawford, a otec, podnikatel Rande Gerber, v sobě našli spřízněné duše a jejich pozitivní vztah může být velkým zdrojem inspirace. Sama Kaia odpozorovala od svého otce vlastnost, kterou by ráda viděla i u svého budoucího partnera.

Mohlo by vás zajímat: Proslavila se v nové éře kypřejšími křivkami: Takto naléhá na ženy, aby nebyly posedlé ultra štíhlým tělem

Ten čas, který stráví s rodinou

Otec Kaii Gerber je podnikatel, který vlastní firmu na výrobu tequily. Jeho byznys lety prosperuje a jeho zaměstnanecký tým se zvětšuje. Zásada, na kterou nedá dopustit je láska k jeho práci. "Strávíme strašně hodně času v práci, takže bychom měli dělat to, co milujeme," prozradil pro Business Insider. "Musíš se každé ráno vzbudit a být šťastný."

Obdiv ze strany děvčete

Svou nakažlivou pozitivní náladu přenesl i na své děti. Kaia se v modelingu našla a i když je to vyčerpávající povolání, miluje to, co dělá. Každý člen rodiny je pracovně vytížen, to však znamená, že dny mají vhodně naplánované a neumějí si představit pracovní ráno bez společné snídaně. Je to maličkost, která však ukazuje velkou lásku a semknutost jejich rodinného prostředí.

Přečtěte si také: Fitness trenér Jennifer Lopez prozradil, jak to dělá: Pokud chcete zhubnout 7 kilo za měsíc, držte se tohoto pravidla

Takto její muž lahodí

Cesta k srdci Kaii vede přes ambicióznost. Ve svém otci má vzor pracovitosti a odhodlání, které se neztrácí ani když přijdou neúspěchy. Tak by si přála vést i svůj partnerský život - aby její partner byl ochoten bojovat za svůj názor a nebál se vyjádřit své pocity.

Foto:
Profimedia, instagram.com/randegerber, instagram.com/kaiagerber
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..