Manželova asistentka nechtěně odeslala sexy zprávu: Nevěřily byste, čeho jsou dnes dívky ve věku naší dcery schopné

Žijeme ve zvláštní době, kde musíte být připraveny opravdu na všechno. To, co si totiž dovolují některé "náctileté", vás zřejmě zarazí stejně jako mě, obzvláště, pokud máte dceru ve stejném věku ...

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jsme normální rodina, která žije zcela obyčejný a spokojený život. Oba s manželem jsme se vždy snažili zajistit domácnost a vychovávat naše děti v souladu s tradičními hodnotami. Zejména dceru, která již dovršila osmnáct, jsme se snažili vést k tomu, aby pracovala a věděla, jak těžké je vydělat si na něco peníze. V situaci, která se nám odehrála jen před pár týdny, si to, jaká je, vážíme ještě více.

Přečtěte si: Můj muž měl krizi středního věku po 40-tce: V jeho okolí se objevil zástup milenek, vyřešila jsem to po svém

Naše manželství je založeno na důvěře

Můžete se v životě snažit jakkoli, překvapení přijdou vždy. Manžel pracuje v IT byznysu a má naštěstí velmi dobré postavení. Je pochopitelné, že se u něj ženy na pozici asistentky neustále střídají. Většinou jde o mladé slečny, ale nikdy by mě ani nenapadlo žárlit. Věřte mi, ne každý příběh musí končit tím, že šéf s asistentkou spí. Právě toho si na mně Milan vážil, že nepatřím k hysterkám, které by z každé maličkosti dělali drama ještě předtím, než se něco stalo.

V jeden večer, kdy měl Milan odjet na služební cestu, kam mimochodem nejel s asistentkou, jak byste si mohly myslet, přišlo překvapení. Můj muž totiž zůstal nakonec doma, protože ho skolili vysoké teploty. Co čert nechtěl, nebyla jsem jediná, která se svou obětí chtěla o něj postarat.

Ne vždy se musí šéf s asistentkou vyspat

Na jeho mobilu se rozsvítila na stole zpráva od jeho asistentky. Trochu jiná, než pracovní. Milan zůstal zaražený a přiznal se mi, že mu píše jeho asistentka Věrka. Devatenáctiletá Věrka zřejmě neodhadla situaci a myslela si, že ho "vychmátne" samotného na hotelovém pokoji, ale nejen to. Byla přesvědčena, že tento její naivní pokus bude pokračovat tak jak si představovala. Milan se mi okamžitě přiznal, že mu přišla zpráva od asistentky a že pokud chci, nebude s ní dále pracovat. Byla jsem vyrovnaná a připravená na všechno. I na to, že mi řekne, že s ní spí. Jak jsem zmiňovala, to se v životě jednoduše děje a mnohdy tomu nezabráníme. Ukázal mi, jakou intimní zprávu mu poslala a řekl, že je zděšen, co si to dnešní dívky dovolují. Chtěl se obhájit, abych si nemyslela, že s ní nedejbože něco má. Dotyčná slečna mu prosím pěkně poslala to, jak ji Bůh stvořil bez jakékoliv studu s tím, že to samozřejmě nemělo být pro něj a šlo o omyl. Jak překvapivé, co říkáte? Řekla bych, že výmluvy tohoto typu se dnes už nenosí. Viděla jsem, že se cítí nesmírně trapně i za ni a přede mnou jí ještě v ten moment napsal, že má okamžitou výpověď. V pondělí už do práce nenastoupila a s manželem jsme se postupně na tomto celém aktu pěkně bavili.

Náš známý kamarád nás pak ujistil, že nejsme jediní, kdo si něčím takovým prošel. On sám patří mezi úspěšné muže, kolem kterých se hezké ženy jen točí a mohl by si vybírat. Mladé slečny mají podle něj doslova školy pornohvězd a to, co předvádějí, naše generace nezažila za celý intimní život. Otázkou je, kam se vytratily hodnoty ....

Intimní zpráva asistentky mě uvedla do obrazu, v jakém světě žijeme

Co mě však překvapilo bylo to, čeho jsou dnešní mladé dívky schopné. Drzost, kterou v sobě některé individua mají, nemá hranic. O tom, že ztratily jakoukoli hrdost ani nemluvím. Když si představím, že naše dcera je přibližně ve stejném věku, jsem ráda, že je rozumná a k něčemu podobnému by se nikdy nesnížila.

Nepřehlédněte: I když jsme spolu 12 let, nikdy jsme nemluvili o svatbě: Až tento moment změnil jeho pohled

Myslím, že rodiče by měli věnovat větší pozornost tomu, jak se jejich dcery vyvíjejí a být jim příkladem toho, v čem jsou skutečné hodnoty. Neměly bychom si, my ženy, ubližovat tak, jak se to děje dnes všude kolem a to i díky elektronice a mnohem jednoduššímu způsobu rozbíjení vztahů.

Zároveň jsem se také utvrdila v tom, že mám po svém boku toho nejlepšího manžela, jakého jsem si mohla přát. Někdy za to ti muži opravdu, ale opravdu nemohou ...

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..