Halenky s objemnými rukávy jako hot trend: Dodají tvar vaší postavě a vy budete stylová

Pokud jste si myslely, že nadýchané rukávy jsou již minulostí, mýlily jste se. V roce 2019 přerostou do trendu, který by neměl obejít ani vás. Jejich variabilita je opravdu široká a dokáží se podepsat i na proměnách vaší postavy.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ukažte něžný krk

Z halenky, která má nadýchané rukávy jako základní stavební kámen, bude vidět váš krk v celé jeho ladnosti. Tento střih vám ho prodlouží a takovou halenku můžete příjemně kombinovat s dalším trendem této sezóny - je jím právě doplněk do vlasů. Honosnější čelenka vytvoří look plný ženskosti a elegance.

Přečtěte si také: Příjemné zimní rukavičky, které se hodí každé ženě: Nebraňte se eleganci a glamouru jako z filmu

Prodlouží vaše ruce

S halenkou můžete vsadit i na pohodový styl. Její střih se může zaměřit právě na rozšířenou spodní část rukávu, která působí uvolněně, ba přímo bohémsky. Pokud si vyberete styl, který má ještě k tomu i rolák, vězte, že neztratíte nic na své rozvážnosti.

Nádech asymetrie

Své si mezi blůzkami s většími rukávy najdou i milovníci rafinovanosti. Asymetrie v jednobarevném variantě je sázkou na jistotu, kterou dodáte outfitu ten pravý jarní pocit. Tu a tam odhalte rameno či krk a nevyhnete se množství pochval.

Jako z jiného století

Tento trend přináší pohled zpět. Je určen pro všechny milovnice romantické módy, takové, kterou kdysi na svých šatech prezentovaly královny. Nadýchané rukávy se spojují s tenkým dříkem, laďte ho proto k splývavé spodní části.

Mohlo by vás zajímat: Vysušuje se vám v zimě pokožka? Možná vám chybí tento vitamín, ochrání i před tím, co nás čeká

Zachytí každé oko

Módní pozorovatel si určitě všimne i jemné propracování halenky, které se nejlépe spojuje s trendem bohatých rukávů. Aby vlály za postavou a vytvářely na ženských rukou šperk, měly by být lesklé, nejlépe saténové. Dlouhý rukáv už dávno nebyl tak sofistikovaný.

Foto:
Profimedia, Profimedia, Rodarte, Zara, Topshop, Loewe, Co
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..