Chcete partnera na celý život? Začněte si všímat jeho prstů na rukou, podle nich zjistíte, koho máte po svém boku

Ruce muže prozradí mnohem víc, než jste možná předpokládaly. Pokud si chcete najít lásku na celý život, zaměřte se na jeho ruce!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Víte, že mužské ruce jsou jakési zrcadlo do jeho duše? Prozradí více než jste možná předpokládaly. Minimálně to, jak se k vám bude chovat a zda má vztah s ním i dlouhodobě smysl. Takže pokud toužíte po svatebních šatech a prstýncích, zaměřte se na jeho prsty. Vzhled, tvar, délka a tloušťka prstů, to vše vám pomůže utvořit si o muži celkem ucelený obraz.

Nepřehlédněte: Tato část ženského těla patří podle mužů mezi nejvíce sexy: Věděly jste, že toto jim připadá nejatraktivnější?

Jako první byste si měly všímat vzhledu a délky prstů. Máme dvě kategorie, podle kterých zcela jasně zjistíte, jestli ten váš opravdu touží po vztahu nebo mu stačí jen příležitostné dobrodružství.

Dlouhé a štíhlé prsty

Pokud máte u sebe muže, který má dlouhé a štíhlé prsty, svědčí to o jeho inteligenci, rozvaze, smyslu pro estetiku, ale i uzavřenosti. Tyto typy mají problém s důvěrou a dvakrát si rozmyslí, než někomu skutečně uvěří. Proto jim i déle trvá, než se ve vztahu odhodlají k zásadnějšímu kroku. Občas jim v této oblasti prostě třeba trošku dopomoci. Jde však o citlivé duše, kterým záleží na jiných. Pokud se tedy zamilují, určitě je to navždy. Nemají tendence měnit a střídat partnerky. V životě upřednostňují klid a stabilitu.

Kratší a tlustší prsty

Majitelé krátkých a tlustších prstů, mají rádi přehled o jakékoliv situaci, ale na detaily v životě si příliš nepotrpí. Ve věcech lásky, příliš nemají řád. Milují dobrodružství, proto je u nich také častější sklon k nevěře. Patří mezi požitkáře, kteří zbožňují luxus a potrpí si na něj. Zároveň jím velmi rádi zahrnují všechny kolem sebe. Špatně se s nimi tedy rozhodně mít nebudete, ale měly byste se zamyslet, jestli vám to stojí za to, že s velkou pravděpodobností nebudete jedinou ženou v jejich životě.

Přečtěte si: Můj muž si na mě všiml malé změny, která mi rozbila manželství: Neudělejte stejnou chybu jako já

Dále se zaměřte na tvar prstů a jejich jednotlivé délky, jeden vůči druhému. Nejzásadnější je délka mezi prsteníčkem a ukazováčkem. Rovněž si rozhodně všimněte tvaru jeho palce.

Delší prsteníček než ukazováček

Muži, kteří mají prsteníček delší než ukazováček, jsou nejen velmi přitažliví, ale i příjemní, laskaví a starostliví. Záleží jim na štěstí ženy po jejich boku. Mají v lásce jasno a touží po vztahu na celý život. Nevěra je jim cizí a snaží se budovat ideální vztah, ve kterém by nezklamala ani jedna strana tu druhou. Podpoří vás ve vašich rozhodnutích, jsou vstřícní a velmi loajální.

Tvar palce

Právě ten vám hodně prozradí o jeho povahových rysech. Pokud ho má rovný, určitě jste potkaly chlapa, který stojí nohama pevně na zemi. Bude pro vás oporou ať se děje cokoliv. A pokud u svého drahého vidíte menší a zahnutý palec, jde o signál, že trpí nejistotou, chybí mu sebedůvěra a mnohdy si to kompenzuje na svých nejbližších. A to opravdu není velká deviza do budoucnosti.

Jaké prsty má muž po vašem boku?

Dlouhé a štíhlé
1
Kratší a tlustší
0
Hlasovalo: 1

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..