Nejlepší přítelkyně se mi ve slabé chvilce přiznala: Bohužel využila chlapa, aby takto ublížila své sestře ...

Bětka je její nejlepší kamarádka od dětských dob, Sáře, se přiznala ve slabé chvilce s tím, že v životě udělala blízké osobě něco skutečně podlého. Přestože ji Bětka chtěla vnímat stále stejně, více to už nešlo. Její přiznání narušilo její důvěru vůči ní.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Bětka je její nejlepší kamarádka od dětských dob, Sáře, se přiznala ve slabé chvilce s tím, že v životě udělala blízké osobě něco skutečně podlého. Přestože ji Bětka chtěla vnímat stále stejně, více to už nešlo. Její přiznání narušilo její důvěru vůči ní.

Bětky nejlepší přítelkyně Sára se přiznala k tomu, že udělala blízké osobě něco špatného ... To úplně narušilo Bětčinu důvěru k ní

Odvázala se více než jindy

Bětka byla spolu se Sárou nerozlučná dvojka už od školky. Spolu si hrávaly, spolu chodily do školy, řádily, později objevovaly zakázané věci a vyměňovaly si ty nejintimnější detaily ze svého soukromí o svých přátelích. Dokonce absolvovaly spolu i vysokoškolské roky na koleji. Po škole se však Bětka zamilovala a přestěhovala na druhý konec země, avšak přátelství nadále udržovaly příležitostnými babskými jízdami. Naneštěstí, při jedné jejich společné babské jízdě, na kterou se spolu už velmi těšily, se odvázala Bětčina nejlepší přítelkyně Sára více než jindy. "Vyváděla a byla dost hlučná. Prý i tak má všechny na háku a je jí všechno jedno. V jednu chvíli jsem se až styděla a snažila ji utišit. No pak vyrukovala na mě s něčím, co jsem nečekala," popisuje tehdejší situaci Bětka, která svou dlouholetou přítelkyni v jednu chvíli téměř nepoznávala.

Mohlo by vás zajímat: Vlastnosti, které objevíte jen u staršího milence: Tyto věci jednoduše ovládá lépe než ten mladší

Prý, jestli chci slyšet tajemství

Když Sára přestala být již tak hlučná a dostala jakýsi útlum z alkoholu, jak to nazvala Bětka, ovládla ji slabá chvilka. Začala vzpomínat na něco, čemu Bětka zpočátku nerozuměla. Pak si vzpomněla na událost, kterou Sára zmínila: "Prý jestli chci znát jedno tajemství, které mi nikdy neprozradila, které bylo celé roky jen její. Na to jsem jí s úsměvem odpověděla, ať si ho jen nechá pro sebe, protože si to i tak zítra nebude asi pamatovat. No ona pokračovala ve vzpomínání dále. Prý jestli si pamatuji, když mi řekla, že sestra se jednoho dne přestala s ní bavit a od té doby nemluvily spolu už celé roky. Pamatovala jsem si na to, že Sára neměla se sestrou dobrý vztah a když jsem se ptala proč, prý její sestra vždy záviděla a obviňovala ji, že je miláčkem rodičů. Nechápala jsem, proč to po letech přede mnou načala, ale začala jsem mít pocit, že se potřebuje vypovídat," říká Bětka, která si ji tedy vyslechla a nevěřila vlastním uším.

Čtěte také: Muži otevřeně: Toto očekávají od dlouhodobého vztahu a nedokáží bez toho fungovat

Vyvedla něco podlého vlastní sestře

Pak se jí Sára přiznala s tím, že ve skutečnosti to bylo celé roky jinak. Prý to ona vždy na svou sestru žárlila, protože to byla ona, kdo byl vždy na výsluní ve škole i v rodině. Vždy jí dávali rodiče za příklad, ale když si našla ještě na vysoké i perfektního přítele, který se i Sáře velmi líbil, mohla vyskočit z kůže. "Tak jsem se rozhodla, že toto jí prostě nevyjde. Svedla jsem toho chlapa a postarala se, aby se o tom sestra dozvěděla. Nafotila jsem si to do telefonu a poslala jí to se vzkazem, že nemůžeme mít všechno, co chceme, to by přece nebylo fér ... Proto se mnou sestra do dnešního dne nepromluví. Ale víš co? Je mi to jedno, nikdy jsem ji neměla ráda. Kvůli ní jsem se celý život cítila tak mizerně," přiznala se Sára Bětce, která byla zcela mimo z toho, co byla schopna její nejlepší přítelkyně vyvést vlastní sestře a ani toho vůbec nikdy nelitovala.

Nepřehlédněte: Můj muž měl krizi středního věku po 40-tce: V jeho okolí se objevil zástup milenek, vyřešila jsem to po svém

Přemýšlím, zda jsou i moje malá tajemství u ní v bezpečí

Sára po tomto svém výstupu a přiznání nakonec trochu vystřízlivěla a Bětka jí pomohla dostat se do hotelového pokoje. A celou noc nezamhouřila oka a přemýšlela nad tím, jak je možné, že tuto špatnou, závistivou, temnou stránku své přítelkyně nikdy nepoznala. Že jí vše vždy věřila, že byla k ní upřímná a ona ji přitom zaváděla a oklamala v takové choulostivé věci. "Nevím, co je pravdy na tom, jaký vztah k ní měla její sestra, ale takto se věci neřeší. Také jsem nemohla uvěřit, že jí je celkem jedno, že s ní už léta vlastní sestra nemluví. A já ji proto vždy litovala, ale teď vidím, že jsem si svou přítelkyni asi idealizovala a litovala zbytečně. Kdoví, jestli bych se o tom, co podlého udělala vůbec někdy dozvěděla, nebýt toho, že se opila. No dnes jednoduše přemýšlím i o tom, zda jsou i mé malé nevinné tajemství u ní v bezpečí. Zda je někdy nepoužije proti mně, pokud si usmyslí, že jsem ji něčím urazila, nebo pokud bude mít pocit, že ji nějak ohrožují," dodává na závěr naše čtenářka Bětka.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..