Trendy manikúra, která aktuálně letí: Tyto barvy laků na nehty snadno zkombinujete s oblečením

Jsou barvy, které nám evokují svěží a sluneční jaro. Už nyní přichází jejich sezóna. Lakujte si nehty trendy laky, právě tyto prorazily na módních přehlídkách pro sezónu jaro / léto 2019.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Během jara 2019 se setkáme se starou známou paletou ženských barev, o svém vzestupu nás však přesvědčí i barva moře. Trendy v nehtové kosmetice jsou stejně důležité jako ty v módě samotné. Vždyť víte, jak se říká: "upravené ruce jsou vizitkou ženy." Nechte i vy ty své zářit v celé jejich kráse.

Přečtěte si také: Šťavnaté rty plné lesku: Tyto módní odstíny lesků na rty si zamilujete na první použití

Nesmrtelná kombinace

Jste fanynkou černo-bílého dua? Nyní ho můžete mít s sebou i na svých rukou. Ne, nebojte se, na nehtech může vypadat opravdu příjemně. Tvrdost černé barvy se projeví pouze na vlnkách, které projdou vaše nehty a zanechají na nich stopu hodnou malíře. Takový trend přinesl na módu scénu módní dům Moschino.

Něžná pudrová

Odstín, který získal hodnost barvy roku, se na nehtech uchýlí ke své jemnější variantě. Korálová barva, která již není oranžová, ani růžová, připomíná jemný pudr a ženské drápky přemění na ztělesnění romantičnosti. Jejich tvar připomíná mandli, která je ženštější než kdykoliv předtím.

Jarní pastelky

Nespoutanou radost přinese vašim nehtům náznak barevné různorodosti. Barvičky od výmyslu světa budou stkvíti na vašich rukou a vy máte jarní náladu zaručenou. Takovou manikúru si vytvoříte raz dva, stačí vsadit na pastelové odstíny laků, které již dávno máte doma.

Moře a závan lesa

Nehty pohltí odstín, který si stále definuje své jméno. Jak byste vy popsaly tuto barvu? Svou hloubkou připomíná ten nejtemnější oceán, má však v sobě i nádech zelené barvy, která se jeví jako horská borovice. Na vašich rukou bude působit hravě, její úspěch je zaručen již nyní.

Mohlo by vás zajímat: Výrazné barvy a kamínky na tváři: Zkuste výrazný make-up a dovolte si zazářit na letošních festivalech

Mléčná bílá

Opačná část spektra přináší i nádech mléčné barvy, kterou na nehty nanášejte pouze v podobě jedné vrstvy. Tak odhalíte texturu svých nehtů a spolehnete se na přirozenost, která je ve své podstatě úplně nejkrásnější.

Foto:
Profimedia, Moschino, Essie, L'Oréal, Kate Spade, Gosh, Avon, O.P.I
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..