Muž v tomto znamení neustále čelí obvinění z nevěry: Žít s ním je těžký oříšek, toto si předtím prověřte

Nejdříve vám pořádně zamotá hlavu a hned potom mu je jedno, co s vámi bude. Bavíme se o nejlepším milovníkovi, ale zároveň "nejhorším" ze znamení v zvěrokruhu. O koho jde?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Někteří chlapi mají v sobě něco, čím si s lehkostí dokáží získat pozornost stovky žen. Ty jim automaticky skáčou do postele i bez toho, aby se o to oni sami usilovali. Jedním z největších milovníků jsou i muži narození ve znamení Štíra. O svou zkušenost s tímto znamením se s námi podělila i Ivana, která naletěla takovému chlápkovi do pasti.

Přečtěte si: Manžel mi zamlčel něco, co jsem měla vědět dříve, než jsem si ho vzala: Tento moment mi změnil vztah

V jeden moment s vámi flirtoval, v druhý jste na něj již žárlily

Do práce k nám nastoupil nový kolega a stačilo, aby se prošel chodbou a všechny ženy mohly na něm nechat oči. Ke každé se choval galantně a měly jsme co dělat, abychom se v přítomnosti takového muže soustředily na práci. Když jste v jeden moment měly pocit, že s vámi flirtuje, v zápětí jste začaly žárlit na to, jak se baví s jinou ženou. Těžko říci, zda používal osvědčené triky, tento typ chlapa to má zakódované v DNA.

Svedl mě a přitom mě vodil za nos

Znali jsme se už přes rok a díky jeho přítomnosti bylo chození do práce příjemnější. K ničemu však nedošlo. Alespoň do té doby. Všechny jsme totiž tušily, že takový muž jistě nebude "single". O svém soukromí však výsostně nemluvil. V jeden den jsme však já i on byli v práci déle a náhodně jsme se setkali, když se stmívalo. Jelikož jsme zůstali v práci už poslední a z toho množství práce už nám pomalu hrabalo, na chvíli jsme se zakecali. Nevěřily byste však, co udělá přítmí a já jsem začala v jeho přítomnosti být pomalu, ale jistě nervózní. O to víc, když se posouval blíž a blíž ke mně. Ani nevím, jak a došlo k vášnivému líbání. Jeho polibky byly pořádně vlhké a vášnivé a to jsem ještě nikdy nezažila. Nedalo se mu odolat, věděla jsem, že to je moje jedinečná příležitost užít si s chlapem, který je snem mnoha žen. Bylo to rychlé, krátké, ale o to víc mi to zůstalo v hlavě ještě večer, když jsem přišla domů.

Nevím proč, ale čekala jsem, že mi pošle nějakou zprávu ... Nestalo se tak. Uvědomila jsem si, že dospělý chlap nemusí hned posílat přece zamilované zprávy a tak jsem se snažila nebýt naléhavá. Ty city jsem však vnímala silně i z jeho strany a upřímně, dokázala jsem si představit, že bych šla do takového vztahu, i kdyby měl partnerku a chtěl by se s ní kvůli mně rozejít.

Týden na to mi poslal pozvánku na jeho svatbu

V pondělí v práci, když prošel kolem, mě úplně ignoroval. Přiznám se, až takové chování jsem od něj nečekala. Byl odměřený a koketování s jinými ženami také nechal stranou. Nejdříve vám valí klíny do hlavy a pak mu je jedno, co s vámi je. Byl to typický Štír, který si prosazuje jen a jen své zájmy. Zatímco v kariérní oblasti mu tento styl vycházel, v soukromí zřejmě zklamal více žen než jen mě. Dokáže být excelentní milenec i za cenu toho, že ženy vědí, že láme jedno srdce za druhým. Každá si myslí, že ona bude tou pravou a u ní se to zastaví. Omyl. Jde mu jen o jeho rozkoš, jeho zájmy. Pokud nezapadají do jeho představy a touhy, automaticky jde dál.

Nepřehlédněte: Vlastnosti, které objevíte jen u staršího milence: Tyto věci jednoduše ovládá lépe než ten mladší

O týden později, co mi ústy svlékal halenku, mi na kancelářský stůl přistála pozvánka na jeho svatbu. Byl zadán a bez výčitek jakoby se nic nestalo, nás všechny zval na svatbu se ženou, o které nikdo z nás nic neví. Jediné, na co jsem v ten moment pomyslela bylo, kolik mých kolegyň asi tak dopadlo jako já ...

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..