Jaký typ ženy jste podle měsíce narození? Nejsilnější osobnosti se narodily v těchto dnech a v čem vynikají ostatní?

Každá z nás má v něčem tu svou "superschopnost". Poznejte ženu po svém boku více, ať už jde o partnerku, manželku nebo ženu, která vám přijde na pohled nečitelná.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Lednové dokáží číst mezi řádky

Vy, které jste se narodily v prvních dnech nového roku, jste jedny z nejtolerantnějších žen. Mnozí si myslí, že i konzervativní, ale lze říci, že spíše opatrné. Dokážete prokouknout člověka ještě dříve než vstoupí do místnosti a číst mezi řádky. Právě tato vlastnost vám pomáhá předejít mnoha nedorozuměním a obklopit se většinou jen těmi správnými lidmi.

 

Přečtěte si: Přestože jsme spolu byli 10 let, nakonec jsme se rozešli: Až časem jsem zjistila, co je pravý důvod rozchodu

Únorové jsou velmi čisté duše

Dámy, tolik lásky, kolik se ukrývá ve vás se jen tak nevidí. Lze říci, že jste romantické duše, které už jen svou přítomností vytvoří harmonii v okolí každého člověka. Jste skvělými vrbami a není člověka, který by na vás řekl křivé slovo. Je pro vás charakteristický spíše klidnější styl života, bez jakýchkoliv nečekaných překvapení.

Březnové jako předzvěst vztahu na celý život

Svou obětí si dokážete získat každého, kdo se chce usadit. Charisma vám koluje v DNA již od narození a zdravé vztahy jsou pro vás alfou omegou. Dobře chápete, že věci je třeba opravovat a ne hned vyměňovat. Stejným pravidlem se řídíte v otázce mezilidských vztahů.

Dubnové mají dar řeči a komunikace

Jste velmi společenské typy a lidé se ve vaší přítomnosti cítí báječně. Máte dar řeči a prostřednictvím něj snadno navazujete kontakty i s lidmi, které vidíte poprvé. Tuto vlastnost na vás ocení i partner a udělá vše pro to, aby si vás získal.

Květnové si zakládají na tradicích

Tradice a hodnoty určují vaše směrování během celého života. Stejný postoj však očekávají i od lidí, které si pustí do života blíže. Zásadovost a pořádek ve vztazích jsou pro vás důležité atributy, na kterých stavíte a měly byste si to držet, to se jen tak nevidí.

Červnové jsou nejupřímnější

I když pravda občas bolí, je lepší, když se člověk dozví věci tak, jak se mají, než aby žil v iluzi. Přesně to si myslí červnové ženy. Často jejich jazyk předčí to, co si myslí a pak toho mohou litovat. Patří však mezi nejupřímnější stvoření tak jako žádné jiné.

Červencové jsou rozené diplomatky

Dokážete vykličkovat z jakékoliv situace levou zadní. Nic vás nepřekvapí natolik, abyste si s danou situací nedokázaly poradit. Inteligence je vaší předností, která dokáže být na ženách se sexappealem velkou předností.

Srpnové nezapomínají myslet samy na sebe

Myslíte na všechny a na sebe až naposledy? Tak přesně takové srpnové ženy nejsou a bez problémů se řadí na první příčku v prosazování zájmů. I díky této dravosti dojdou v životě daleko. Nemyslete si, neznamená to, že nejsou citlivé. Jsou a velmi, jen se to skrývá pod jejich "brněním".

Zářijové mají vysoké nároky

Jste náročné a to se v dnešní době cení. Otázkou je, do jaké míry dokážete od své představy upustit, protože někdy tento vysněný pohled může být přece jen na škodu. Důvod, proč to mnohým nevadí je, že jste velmi laskavé a plné vroucnosti. Nikomu nepřejeme zklamat vás, protože ...

Říjnové patří mezi nejsilnější osobnosti

Navenek se tváříte jako nezlomitelné, uvnitř ukrýváte kopec lásky a porozumění. Navíc, šarm je to, čím dokážete okouzlit a nejen opačné pohlaví. Možná právě proto se musíte smířit s tím, že vás mnohé ženy nemusí mít v lásce, ale to už je jejich problém.

Nepřehlédněte: Ženy narozené v těchto znameních každý miluje: Patříte do této skupiny i vy?

Listopadové dokáží prokouknout, kdy lžete

Se ženami, jako jste vy si není radno zahrávat a zbytečně je provokovat. Levné výmluvy nebo výmysly jsou pro ženy jako vy doslova urážkou. Jste vždy o krok vpřed a stejně silné si hledáte i partnery. Nespokojíte se jen tak se sladkými řečmi a prvoplánovým přístupem.

Prosincové jsou nejotevřenější

Život lehký jak peříčko. To si myslí mnoho lidí o ženách narozených v prosinci. Vše jim do života doslova "padá z nebe" a narodily pod šťastnou hvězdou. Možná to tak vypadá právě proto, že si z ničeho neděláte těžkou hlavu. To však neznamená, že byste byly nezodpovědné, to vůbec. Jen si uvědomujete, že život si je potřeba užívat každým okamžikem a to by se od vás měly mnozí učit.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..