Princezna Diana se chtěla vždy líbit: Aby si udržela postavu přesýpacích hodin, dělala každé ráno tuto aktivitu

Po tom, co Lady Di vstoupila do královského paláce, znamenalo to také změnu pro její tělo. Přestože se stravou musela jistým způsobem bojovat, pohyb ji udržoval v té nejlepší pohodě.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Princezna Diana (rozená Spencerová). Tak zní celé jméno ženy, která se navždy zapsala do našich dějin a dodnes je její život pro mnohé ženy inspirací. Nebyla tak dokonalá, jako jsou představy některých. Ona sama to věděla, ale co je důležitější, snažila se vést lepší život.

 

Přečtěte si: Princ William a Harry podědili po svém otci tuto výjimečně dobrou vlastnost: Díky tomu jdou příkladem

Její ženskou postavu přesýpacích hodin všichni obdivovali

Kdekoliv se princezna Diana objevila, strhávala na sebe pozornost. Navzdory krátkému sestřihu vlasů, si zachovávala status dámy, která nikdy neztrácela šarm. Může za to ladnost, s jakou se dokázala nést. Pokud si však myslíte, že tato žena měla vše zdarma, jste na omylu.

Na povrch vyplavaly nejdříve její problémy s poruchou příjmu potravin a napětí ve vztahu s Charlesem jí způsobovaly potíže. Je známo, že jistý čas trpěla bulimií a kuchař McGrady jí musel připravovat speciálně upravené jídla bez zbytečných tuků a cukrů. Jak sama často říkávala, jeho úkolem bylo postarat se o tuky v jídle a jejím úkolem postarat se o to, aby ty zbylé na svém těle vypotila pohybem.

Vzdát se jich tedy úplně neuměla a přestože se zaměřila na ryby a zeleninu, bylo nezbytné, aby se také věnovala nějaké aktivitě. Pohyb byl pro ni mentální rovnováhou, díky které se dokázala snadněji přenášet přes těžké životní a především partnerské problémy. Navenek působila vždy šťastně, mile a usměvavě, ve skutečnosti skrývala bohužel a psychické problémy.

 

Mohlo by vás zajímat: Kate Middleton a její Vánoce: Jaké dárky kupuje svým dětem a čím potěší právě nejmladšího prince Louise?

Každé ráno praktikovala obyčejnou rutinu

Tajemství její udržované postavy ve tvaru přesýpacích hodin tkvělo v úplně obyčejné věci. Ve snaze působit stále kouzelně praktikovala tři 30-minutové aktivity za týden. Když to bylo možné, bylo to plavání, ale běžné dny si dala rychlou chůzi nebo mírný poklus.

Nešlo tedy o nic, co byste nezvládly i vy. Úspěch však spočívá v pravidelnosti a vytrvalosti a taková Diana jednoduše byla. Nikdy nebylo jejím cílem rapidně hubnout, ale držet si krásně tvarované tělo se vším, co k ženské postavě patří.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..