Randila jsem s mužem, který každou svou ženu podvedl: Dala jsem mu šanci a chcete vědět, jak to dopadlo?

Izabela nikdy neměla dlouhotrvající vztah, možná i právě proto se rozhodla dát ve svém životě šanci chlapovi, který podvedl každou svou partnerku. Jednoduše se zamilovala. No a skončilo to mezi nimi úplně jinak, než očekávala.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Izabela se dala s Oliverem dohromady v době, kdy měl ještě známost. A vůbec jí to nevadilo. Ne, že by se nad tím nezamýšlela, ale ona sama nikdy neměla dlouhotrvající vztah, tak si myslela, že je to prostě dobou. "Všechny mé kámošky, partneři podváděli. Alespoň jsem měla ten pocit. A tím, že já sama jsem nikdy vážnou známost neměla, přišlo mi to v podstatě normální. No to jsem ještě ani netušila, co mě čeká," začíná své vyprávění sympatická plavovláska.

 

Nepřehlédněte: Zůstat spolu kvůli dětem je horší než rozejít se: Bohužel, já jsem to pochopila příliš pozdě

Mohl mít každou

Oliver byl typ chlapa, který mohl mít jakoukoli ženu. Vypadal výborně, byl inteligentní, měl dobrou pozici v práci a skutečně se mu velmi dařilo. O ženy nikdy neměl nouzi. Možná právě proto nikdy ve vztahu nevydržel jen s jednou partnerkou. Vždy jich měl víc najednou. Jeho bokovky jaksi k němu patřily. Věděli to všichni jeho kamarádi a blízcí. Každý vždy jen mávl rukou, že vždyť to je Oliver. Ne, že by ženy po svém boku neměl rád, právě naopak. Dopřál jim v rámci materiální stránky vše, na co si jen vzpomněly. Jen s tou věrností to nebylo věru růžové. Zbožňoval, když se mu ženy dvořily a když cítil, že je obletovaný. A jinak to nebylo ani ve chvíli, kdy se dal dohromady s Izabelou.

Toto mě dostalo

"Zamilovala jsem se do něj jako nějaká patnáctka. Okamžitě si mě získal. Byl milý, velmi pozorný a neuvěřitelně sexy. Ano, věděla jsem, že má vztah, ale stále říkal, že s tou dotyčnou se rozejde. Věřila jsem, že to myslí vážně a on to nakonec i udělal." Přibližně po dvou měsících randění Izabela zjistila téměř vše o Oliverově pestré minulosti. Netajil to před ní, vše jí velmi otevřeně řekl. Přesto se denně potýkala s pohledy jeho kamarádů, kteří jí velmi jasně dávali najevo, že je pro něj jednou z mnoha.

 

Přečtěte si: Toto jste o princezně Dianě netušily: Tajemství, na které se královský palác snažil příliš nepřitahovat pozornost

 

"Čím déle jsme se znali, tím to bylo pro mě těžší. Stále jsem přemýšlela nad tím, zda i vedle mně má nějaké další. "A pokud čekáte happyend hned na úvod, čekáte marně. S Izabelou totiž ještě stíhal i Moniku. "Když jsem se to dozvěděla, byla jsem zlomená. Ale řekl mi to opět sám do sebe. S tím, že mě miluje a nechce to dělat dál. Požádal mě o ruku a i když všichni kolem kroutí hlavami, že jsem naivní, já mu věřím. A řekla jsem ANO ... "

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..