Hravé šperky, které oživí váš look: Zpět jsou výrazné náušnice a očistit můžete i perly po babičce

Šperky nejsou nadarmo pokládány za ozdobu ženy. Můžete s nimi kouzlit, dopřávat si luxusu a přeměňovat celý svůj outfit na úplnou novinku. Na jaře si pohrajte s barvami a zahoďte zábrany. Tyto kousky si určitě pořiďte.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Svůj krk, uši i ruce můžete ozdobit nadčasově, ale i stylově. Jsou šperky, které jsou výrazné, ale i tak se v žebříčcích popularity drží pěkně vysoko. Tento výběr dodá vašemu šatníku závan čerstvého vzduchu, lehce jím přizpůsobíte jakýkoliv outfit a budete působit svěže.

Mohlo by vás zajímat: Spodní prádlo vám zpříjemní Valentýn: Podle postavy vyberte kousek, ve kterém budete nejvíce neodolatelná

Na styl princezny

Lady Di proslavila právě modrý kámen umístěný uprostřed stříbrného prstenu. Můžete se držet jejího poselství, avšak ametyst v jeho středu může nabývat i populární zelenou barvu. Všechny barvy přivolávají jaro, ta která nese odstíny svěží trávy ještě o to víc.

Výrazné náušnice

Pokud si nevíte rady, co na sebe během významné události, která vás čeká v následujícím období, je čas popřemýšlet nad šperky, ne šaty. Náušnice, jako ty, které jsme měly možnost vidět během prohlídek jaro / léto 2019, poutají všechny pohledy, protože se zcela přirozeně svezou až k vašemu krku.

Novodobé perly

Je na čase očistit své perly po babičce a dát jim život jako nikdy předtím. Kousky, které svým tvarem vycházejí z klasického konceptu perel, jsou tím, co láká naše oči. Proto, pokud ještě nemáte ty své, vrhněte se na přírodně působící tvary a ukažte světu, co se nosí.

Medailon na celý život

Není sobecké nosit na svém krku nápis či písmeno, které říká něco o vašem jménu. Je to jakési vzdání lásky sobě samé, tak jak Chanel vzdal hold všemu, čeho se drží jeho filozofie. Náhrdelník v tomto módu by však měl být barevný. Pouze tak letos upoutáte a odlišíte se.

Přečtěte si také: Nejnovější vůně, kterými můžete obdarovat ženu na Valentýna: Do těchto se zamilujete!

Klidně na všechny prsty

Máte svůj oblíbený prsten? Pokud je jich hned několik, neváhejte to ukázat. Můžete nosit na každém prstu jeden a stále vypadat půvabně. Základ je v jejich sladění a dodržení barevného módu. Platí však, že čím více lesku, tím krásnější bude vaše ruka.

Foto:
Profimedia, ALO diamonds, Jennifer Meyer, Etro
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..