Nejčastější věc, kterou ženy pohrdají: Pokud budete utíkat před pravdou, muž se začne poohlížet po jiných

Co spojuje ženy po vstupu do manželství, které se snaží být dokonalými matkami? Možná to mnohé z nich nechtějí slyšet takto přímo, ale o to víc si dokážete zachránit vztah.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ženy většinou dospívají rychleji než muži, ale v jistém věku i oni sami touží po rodině a stabilním vztahu. To však neznamená, že touží po celibátu. Právě tak končí mnoho vztahů a vůbec nepomůže moralizování o tom, proč by muž neměl myslet jen na to jedno. On nemyslí jen na jedno, zkuste být více otevřené pravdě a možná se právě váš vztah i po letech změní k lepšímu.

Každá z nás chce být tou nejlepší matkou

Každá žena chce být pro své dítě tou nejlepší matkou, je to pochopitelné. Po tom, co se rodina rozroste, pozornost se rozptýlí i na ostatní členy, než jen na muže. To všechno se však dá nést s grácií, pokud muže neodložíte zcela na vedlejší kolej. Samozřejmě, intimní život je pro ně důležitý a to v jakémkoliv věku. Netřeba však vidět vše černobíle. Není to pro ně alfou omegou, stejně si váží toho, když je žena skvělou matkou a výbornou partnerkou, na kterou se mohou vždy spolehnout. Tyto její kvality nezpochybňují, to si jen ženy myslí.

"Můj známý nedá na svou manželku dopustit a vychvaluje ji všude, kde se objeví. Ona si však myslí, že ho nezajímá nic jiného než sex a mnohdy se k němu chová doslova tak, jakoby si ho nevážila a ponižuje ho. Ve skutečnosti si tím jen kope vlastní hrob ve vztahu ...," prozradila Hana (36), která si myslí, že tento typ žen si jednoduše muže neumí vážit, ale opačně to očekávají.

"Po tom, co se mému bratrovi narodilo druhé dítě, jeho manželka přestala aktivně žít za dveřmi ložnice. Jsou to poměrně mladí lidé a ona prohlásila, že po čtyřicítce se už cítí být na tyto věci stará. Samozřejmě, že to skončilo tím, že si našel milenku, chlap bez toho jednoduše nedokáže fungovat ..." vzpomíná Romana (31), která mu to však ani nezazlívá a jeho rozhodnutí plně chápe, i když jeho ženu měla a má velmi ráda.

"Kolegové v práci si toho někdy řeknou více i ze soukromí. Karol mi jednou prozradil, že jeho sexuální apetit není ničím výjimečným, ale když chce od manželky milování se, vždy to bere jako povinnost a v jejích očích se zračí, že odpočítává doslova minuty, kdy to skončí," říká Klára (27), která je díky své povaze jakousi vrbou pro mnohé kolegy. Zřejmě proto, že pracuje převážně v mužském kolektivu.

Milování z povinnosti je jako celibát

To, že žena neodmítne sexuální život se svým partnerem ještě neznamená, že je všechno v nejlepším pořádku. Když to bere jako povinnost a neužívá si to, je to stejné, jako kdyby k této intimitě vůbec nedošlo. Muž to ze ženy vycítí a pak se některé ženy diví, že hledají jinde.

Právě proto se stává, že nehledají partnerku na celý život jinde, ale jen potěšení ... A to vysvětluje všechno, vůbec by k tomu totiž nemuselo v tolika případech docházet.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..