Jarní vzory, které ovládnou váš šatník: Tyto si v něm ponechte, budou se těšit oblibě

Každý rok nám jaro přináší výběr toho nejlepšího. Toto roční období jako kdyby sálalo radostí a odsouzeníhodným optimismem. Jeho barvy a vzory si vychutnejte i vy.

Zdroj: Profimedia, Dolca & Gabbana, Profimedia
Zdroj: Profimedia, Dolca & Gabbana, Profimedia

Po zimě, kdy se nejen naše myšlení, ale i odívání mění na ponuré, je na čase přijmout záplavu radosti a nové inspirace. Vzory letos neznají zábran, jsou hravé a promění i váš šatník. Mnoho z nich máte určitě i doma, proto neváhejte a kousky s tímto potiskem začněte nosit čím dříve, tím lépe.

Přečtěte si také: Kozačky, které se budou hodit k vaší osobnosti: Kousky jako jsou tyto můžete nosit i do práce

Mix květin

Kdybyste je během jara málo dostávaly či viděly všude kolem, můžete mít květiny ještě i na sobě. Nepřesytíte se jich, jsou přeci tak krásné. Nevadí, že je to malé jarní klišé, květiny nikdy nebudou nemoderní a ženské srdce potěší už jen letmý pohled na ně.

Puntíky/Tečky

Něžné a přece tak ženské. Takové jsou puntíky a nyní je opět uvidíme v plné kráse. Existuje vůbec žena, ke které se nehodí puntíky? Říkají o nás přesně to, co chceme aby o nás říkaly. Mají systém, jsou odhodlané a něžné tak jako její nositelka. Toto vše vám dokáže zabezpečit vaše oblečení.

Mohlo by vás zajímat: Oblečte se od hlavy po paty do jeansů: Takto doplňujte tento materiál a buďte vždy trendy

Jarní káry

Čím se liší káry na jaře od toho, které máme možnost na ženském oblečení vidět během jiných období roku? Jednoznačně barevností! Jsou plné hravých barev, které určují naši náladu a přivolávají sluneční paprsky. Poddejte se jeho síle i vy, budete kráčet s módou tak, jako nikdy předtím.

Batika

Stará známá - některými odsuzována, jinými milovaná - batika. Tento trend jsme měly možnost vidět na modelkách těch nejprestižnějších značek. Když se do batiky rozhodla své naděje vsadit už i Prada, má nám být jasné, že během jara 2019 bude ďábel nosit právě tento trend.

Foto:
Profimedia, Dolca & Gabbana, Versace, Céline, Erdem, Prada
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..