Děti Angeliny Jolie jsou už pořádně velké: Podívejte, kolik let mají nejstarší a jaký zvyk si osvojily

Herečka Angelina Jolie by si i po odloučení s Bradem Pittem zasloužila ocenění za obětavou matku. Ona sama se snaží dětem zastat oba rodiče a vytvářet prostředí, z něhož budou moci čerpat i v dospělosti. Toto je jejich společný zájem. Milují ho všichni členové rodiny.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Být mámou, která zůstane na své ratolesti sama, není určitě snadným úkolem. Herečka Angelina Jolie se však této výzvy chopila a zdá se, že uspěla. Ano, mnozí jsou skeptičtí, protože Angelina má výpomoc v domácnosti a nezdá se jim, že by na děti opravdu byla sama. Je však prvotřídní mámou, která se snaží pěstovat ve svých dětech to dobré.

Mohlo by vás zajímat: Plus size modelka Kate Wasley a její přístup ke kráse: Ladné křivky může mít každá žena, důležité je právě toto

Nové zájmy?

Jelikož jich je dohromady s mámou až sedm, ne vždy se dá vyhovět každému z dětí. Nejstarší Maddox má již neuvěřitelných 17 let, hned po něm je Pax, kterému je 14. Právě s Maddoxem si po rozvodu s Bradem Pittem upevnila vztah a je její oporou. Ti nejmenší, dvojčata Vivienne a Knox, mají dnes 10 let, proto je stále potřeba věnovat se jejich vzdělávání. Angelina proto postavila na piedestal rodinné večery. Je to jejich čas, kdy si nikdo nedělá svůj vlastní program a mezi dětmi chce udržet tuto zásadu co nejdéle, jak to bude možné. V pubertě se totiž často rodičům odcizují, ona by chtěla předejít vzájemnému vzdalování.

S přicházejícími jarními dny mají jejich společné rodinné chvíle svůj vlastní podtext. Ještě před Vánocemi koupila Angelina dům v L.A., který mohly děti vyzdobit podle svého vlastního přání. Dává tak prostor jejich kreativitě a možnosti ručně si vystřihnout ozdoby či momentálně pracovat na velikonočních projektech. Ruční práce je to, co jim máma chce ukázat, většinou totiž podporuje možnost dětí odreagovat se od jejich povinností. V novém velkém domě na to mají dostatek prostoru všichni.

Přečtěte si také: Tři generace první československé Miss Ivany Christové: Krása se u nich v rodině dědí

Důležité pro celoživotní spokojenost

Uznávaná herečka opravdu ví, co dělá. Její záměr není čistě náhodný. Své tvrzení by uměla podložit vědeckými výzkumy, které se odvolávají na potřebu podněcovat v dětech vlastní iniciativu a možnost tvořit. Nejenže samy mají radost z procesu, v budoucnu budou vědět, že takový kolektiv, který si pomáhá je tou pravou volbou pro šťastný život.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..