Tyto tři znamení patří mezi najžárlivější: Chorobná nedůvěra dělá soužití s nimi náročnější

Zdá se vám, že to muž po vašem boku, přehání s žárlivostí? Možná za to může znamení horoskopu, ve kterém se narodil. Podívejte se, zda za to mohou opravdu hvězdy.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Znamení dokáže velmi mnoho o jednotlivci prozradit. Zdá se, že náš život ovlivňuje téměř v každé sféře. Dokonce i v tom, jak fungujeme ve vztahu k partnerovi. Ruku na srdce, myslíte si, že patříte mezi nejžárlivější znamení?

Mohlo by vás zajímat: Od začátku si mysleli, že jsem zlatokopka: Díky této životní zkoušce jsem mnohé pochopila

Žárlivost ve značné míře ovlivňuje jejich život

Žárlivostí někdy sice dokáže tomu druhému zvednout sebevědomí a pohladit ego, avšak všeho moc škodí. A pokud je ve vztahu přítomna na denním pořádku, pozitivum pro partnerský svazek to rozhodně nepřináší. Své o tom vědí lidé, kteří se nacházejí dlouhodobě ve vztahu s člověkem, kterému chorobná žárlivost není cizí. Kontroly, otázky, telefonáty, prostě člověk si občas připadá jako kdyby měl znovu čtyři roky. Pokud i váš partner neustále vyšetřuje, kde jste, s kým jste, proč tam jste, jak dlouho tam budete, něco není v pořádku. Minimálně, byste si s ním měly o tom promluvit.

Perspektiva takového vztahu v rámci budoucnosti, není totiž velmi růžová. Podívejte se spolu s námi, které znamení zvěrokruhu patří mezi nejžárlivější.

Čtěte také: Valentýn jsme nikdy neoslavovali: Můj muž mě však přemluvil na naivní hru, která vyvrcholila trochu jinak

Býk

Býci potřebují ve vztahu jistotu. A to absolutní. Ačkoli na sebe to často neaplikují, od své polovičky očekávají 100% důvěru. Nevěra je pro ně nepředstavitelná. Mají totiž velmi velké majetnické sklony. Stačí pouze náznak čehokoliv a a neuvěřitelně žárlí. Pokud by se vám náhodou i stalo, že byste byli Býkovi nevěrná, zapomeňte na to, že by vám odpustil.

Rak

Raci patří jednoznačně mezi nejcitlivější avšak i nejžárlivější znamení. Mají totiž dojem, že míra jejich lásky je závislá na tom, jak moc žárlí. Jsou velmi podezřívaví, nedůvěřiví. Ale nechybí jim sebereflexe a sebeovládání. Takže jakékoliv scény u nich na veřejnosti nehrozí. Toho se nemusíte obávat. Dokáže je však ve velké míře rozhodit i nejmenší flirt. Proto se i tomuto ve vztahu s nimi raději vyhýbejte velkým obloukem.

Lev

Lev nesnáší prohru a ve všem musí být první. Jsou rádi obdivováni, milují uznání, úspěch a obdiv. Zbožňují být středem pozornosti. No a právě pocity prohry, neúspěchu a pýchy způsobují jejich žárlivost. V blízkosti milované osoby jen velmi těžko strpět osobu opačného pohlaví. V každém vidí potenciální nebezpečí. Proto Lva musíte o své lásce neustále přesvědčovat a ujišťovat ho v ní.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..