Zázračný nápoj jako vitamínová bomba: Obsahuje málo tuku a dvojnásobný protein, takže zhubnete rychleji

Své cvičení můžete zefektivnit ještě výživnou stravou. Ta, která následuje hned po samotném odcvičení musí obsahovat látky, aby vaše svaly rostly rychleji a snadněji. Toto smoothie, je na to jako stvořené.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Smoothie po cvičení se snadno stane vaší samozřejmostí, musíte pouze objevit jeho přesné složení, které je efektivní. Tyto látky vám pomohou k postavě snů. Jejich mixování je jako chemický pokus, který musí sednout přesně vašim potřebám. Na budování svalů si zajistěte toto složení.

Přečtěte si také: Skrytý důvod, proč přibíráte v oblasti břicha: Pokud se váš pas mění na tvar jablka, měly byste přehodnotit tuto věc

Potřebujete:

350 ml vody

1 hrst špenátových listů

2 hrnky mraženého lesního ovoce

1/2 hrnku řeckého jogurtu bez přidaného tuku

2 lžičky vanilkového proteinu

1 polévková lžíce ořechů

Zelenina a ovoce ve správné kombinaci

Ovoce červené barvy je bohaté na antioxidanty. Vašemu tělu pomohou stárnout pomaleji a obohatí jej o vitamíny, které pomáhají s udržováním zdravého chodu celého organismu. Špenát je superpotravina, která si zakládá na své zelené barvě. Obsahuje málo tuku a přitom plnou náruč energie, vitamínů a minerálů. Pomáhá s trávením, jeho složkou je železo, ale i vápník pro posílení kostí a svalstva. Je vhodný pro kontrolu cukrů, které se nacházejí v naší krvi a pomáhá pokožce
těla udržovat se ve formě i po namáhavé činnosti.

Bohatý na bílkoviny

O tvorbu svalové hmoty se účinně postará právě přísun bílkovin. Jogurt, který používáte můžete velmi rychle vyměnit za jeho řeckou variantu. Právě ten je považován za dvojnásobný zdroj proteinu a aminokyselin. Navíc, při jeho konzumaci stavíte své svalstvo z pozitivních tuků a není vyloučeno si ho dát ani před spaním. Večerní cvičení proto vůbec nemusíte vynechávat.

Mohlo by vás zajímat:Účinné cviky na celé tělo: nakopněte své tukové zásoby a přibližte se k postavě snů

Malé ale účinné

Složkou, kterou můžete do smoothie přihodit až na konec, jsou právě ořechy. Sice se proslavilo hned několik jejich variant, dá se spolehnout i na sílu těch našich, vlašských. Ve svém složení se pyšní omega-3 mastnými kyselinami, nevyjímaje ani pomoc při zánětu. Svůj sval tak nimi vyléčíte a nebudete se po cvičení cítit vyčerpání tak, jako obvykle.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..