Simona Krainová ukázala vypracované bříško: Věřily byste, že této ženě je 46 a to jste ještě neviděly její starší sestru

Jedna z našich nejznámějších modelek Simona Krainová se naplno pustila do aktivního životního stylu. Motivací jí zřejmě byla její starší sestra Yvonna.

Zdroj: instagram.com/simonakrainova
Zdroj: instagram.com/simonakrainova

Nikdy není pozdě. Přesně tato slova vystihují současný aktivní život známé modelky Simony Krainové. Udržet se celý život ve vodách modelingu není jednoduché, mnohé ženy s tím mají problém už po třicítce. To však neplatí v případě Simony, která čím je starší, tím atraktivnější zakázky dostává. Nejnověji si však získala ještě větší pozornost fanoušků.

Přečtěte si: Luxusní róby z Moët párty v Karlových Varech: Královnami večera Táňa Pauhofová a odvážná Andrea Verešová

Běh se stal její pravidelnou rutinou i díky Yvonne

Simona si začala budovat kondičku díky její sestře Yvonne, se kterou tráví hodně času. Právě ta se se svými fanoušky na sociální síti stala inspirací pro mnohé ženy. Každý den chodívá běhat a ani nepříznivé počasí ji neodradí. Běh obměňuje i plaváním.

Právě s Yvonne začala Simona běhat v lese, dokonce ani na dovolené si nedaly pohov a pokračovaly v pravidelné dávce endorfinů. Mimochodem, její sestra vypadá opravdu výborně a překročila práh padesátky, klobouk dolů za to, co pro své tělo dělá a kolik žen již motivovala a stále se přidávají nové a nové fanynky právě tohoto jejího životního stylu.

Postupně zakomponovala i cvičení a TRX

I když si hned jako první všimnete jejího krásného vyrýsovaného břicha, Simona se soustředila na TRX trénink, tedy zatížení celého těla. Jedno z nejpopulárnějších cvičení totiž rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh. Díky tomu dochází k přeměně těla rovnoměrně a snižuje se také riziko úrazů.

 

Foto:
instagram.com/simonakrainova, instagram.com/yvona_malerova_krainova
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..