J Lo se jde počtvrté vdávat: Kdo a jaký příběh se však skrývá za její předchozími manželstvími?

Tři manželství za sebou a čtvrté před sebou. Tak se zdá, že zpěvačka a herečka Jennifer Lopez na lásku přece jen stále věří. Tentokrát se jí vyvoleným stal o pár let mladší hráč baseballu, Alex Rodriguez. A proč ztroskotaly její předchozí manželství?

Zdroj: instagram.com/jlo/
Zdroj: instagram.com/jlo/

J Lo má během své dlouholeté kariéry za sebou mnoho neúspěšných vztahů a dokonce tři neúspěšné manželství. Navzdory tomu na lásku nezanevřela, ale přijala nabídku na manželství od svého současného partnera, baseballového hráče Alexa Rodrigueze. Jaké příběhy se však skrývají za její předchozími manželstvími?

První manželství, Ojani Noa v 1997

Ojani Noa byl přistěhovalcem z Kuby, který byl číšníkem v době, kdy poznal krásnou, mladou, 28-letou J Lo, která se již tehdy prosadila jako zpěvačka a herečka. Chodili spolu jen 10 měsíců, kdy se vzali a manželství nevydrželo ani rok. JLo rychle pochopila, že hispánský číšník se chtěl na její úkor jen zviditelnit, popřípadě užít si její peníze. Její rozvod byl tehdy hotovým peklem, protože Ojani chtěl z manželství s Jennifer vytlouct co nejvíce. Po rozvodu poskytoval bulváru skutečně mnoho soukromých, intimních informací z jejich společného života io J Lo, přesto, že byla při rozvodu vypracovaná i smlouva o mlčenlivosti, jak prozradil magazín Marie Claire. No Ojani se v showbyznysu zabydlel jako model, herec nebo bavič. Jedna krátká epizoda s J Lo mu tedy zajistila život snů.

Mohlo by vás zajímat: Fitness trenér Jennifer Lopez prozradil, jak to dělá: Pokud chcete zhubnout 7 kilo za měsíc, držte se tohoto pravidla

Druhé manželství, Cris Judd v 2001

V 2001 J Lo podlehla a řekla ano americkému choreografovi a herci, CRIS Judd. Manželství bylo v tomto případě také výsledkem jen krátké známosti, 7 měsíců. Potkali se při natáčení hudebního videa J Lo. Jen rok po svatbě spolu přestali žít a rozvedli se další rok. Příčinou rozchodu tentokrát bylo šílené pracovní  nasazení zpěvačky stejně jako pracovní aktivity jejího manžela, které se více neslučovaly. Více času trávili od sebe jako spolu a to manželství jen těžko ustojí. Přesto se rozešli v dobrém a i po letech se na adresu toho druhého pěkně vyjadřovali. Takže v tomto případě se žádné skandály nekonaly.

Čtěte také: Matka Kate Middleton roky mlčela o životě své dcery: Měla však na to svůj důvod, ale takto zareagovala Kate

Třetí manželství, Marc Anthony v 2004

Jako o velké osudové lásce hovořila J Lo o svém třetím manželovi, Marcu Anthonym, americkém zpěvákovi. Ani v tomto případě Jennifer nečekala příliš dlouho, protože si ho vzala už rok od druhého rozvodu, v roce 2004 po dvou měsících randění. Ale prý se přátelili i roky předtím. Dohromady je svedla jak jinak práce.

Manželství s Anthonym přineslo do soukromého života zpěvačky po čtyřech letech nepopsatelné štěstí v podobě jejích dvou krásných dvojčat, Emme Marie a Maximiliana Davida. Bohužel, přestože se zdálo, že pohádka bude mít šťastný konec, i toto manželství se rozpadlo v roce 2011. Nebyla v tom nevěra, ale jen ochlazení citů, přičemž oba usoudili, že v zájmu jejich dětí bude lépe rozvést se. Dodnes spolu vycházejí a zůstali prý přáteli.

Nepřehlédněte: Tři generace první československé Miss Ivany Christové: Krása se u nich v rodině dědí

Čtvrtý pokus, poslední pokus?

Možná je to zpěvaččinou vyzrálostí, že tentokrát řekla ano po téměř dvouleté známosti a to hráči baseballu, Alexovi Rodriguezovi. Jejich setkání proběhlo jak jinak na zápase, kdy ho sama zpěvačka oslovila, pozdravila. Stačil prý jediný pohled, aby ji Alex kontaktoval a šli spolu na první rande. Pro oba to tedy byla prý láska na první pohled. Alex ji požádal o ruku na dovolené na Bahamách a překvapivě J Lo se dala přemluvit i na čtvrtou svatbu. Oba se na své sociální síti pochlubili jejím diamantovým prstenem a momentkou z tohoto pro ně důležitého životního okamžiku.

Termín si však nestanovili, protože jak sama J Lo prozradila, při prvních manželstvích spěchala, nyní se nemá kam spěchat.

Foto:
Profimedia, instagram.com/jlo/
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..