Začala jsem si s mužem mé nejlepší kamarádky: Když se to dozvěděla, udělala věc, která překvapila všechny

Občas v životě uděláme rozhodnutí, které překvapí i nás samé. A bohužel zasáhnou nepříliš šťastně i mnoho lidí kolem nás. Své o tom ví i Diana.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Znáte to, nejlepší kámoška je většinou jako sestra. Ví o vás všechno, vy víte vše o ní a jste tu jedna pro druhou, když to nejvíc potřebujete. Ale občas to přátelství přece jen není přesně takové, jak si myslíte. Občas se stane, že jedna nebo druhá strana prostě selže. A své o tom ví i Diana.

Čtěte také: Nejlepší přítelkyně se mi ve slabé chvilce přiznala: Bohužel využila chlapa, aby takto ublížila své sestře ...

Život občas překvapí

Monika s Dianou byly nejlepší kamrátky od výšky. Už v prvním ročníku si absolutně sedly. V názorech, pohledu na život, mužích, směrování. Jednoduše ve všem. Jediný rozdíl mezi nimi byl, že Monika byla dlouhodobě ve spokojeném vztahu a pomalu se u ní schylovalo k svatbě, zatímco Diana na muže velké štěstí neměla. Vždy si vybírala spíš dominantnější typy, kterým monogamie byla spíše cizí. "Jasně, že jsem se s Tiborem setkávala. Vždyť to byl snoubenec mé nejlepší kámošky. Skvěle jsme si rozuměli. Měli jsme k sobě opravdu blízko. A časem to přerostlo do něčeho, co by mě ani ve snu nenapadlo," začíná své vyprávění Diana.

I nejlepší kamarádi dokáží zranit

Diana s Monikou se setkávali téměř denně. Tím, že Di nikoho neměla, mnoho večerů trávila právě s Monikou a Tiborem. A jelikož Monika pracovala jako lékařka, mnohdy se stalo, že měla noční výjezd a nebyla doma. V tom čase zůstávala její nejlepší kámoška doma s jejím snoubencem. A ona sama na tom neviděla nic špatného. Oběma důvěřovala na 100% a ani ve snu jí nepřišlo na mysl, že by to mohlo být jinak. No jednou se stalo něco, co pravděpodobně nečekal nikdo z tohoto trojúhelníku. . "Pamatuji si na ten moment jako by to bylo dnes. Moniku musela do služby, protože jim jeden lékař onemocněl. S Tiborem jsme si otevřeli víno a sledovali Nebezpečné známosti. Možná i samotný erotický podtón tohoto filmu vyvolal situaci, kterou bych nejraději vrátila zpět. Nechápu proč a jak, jednoduše jsem ho začala svádět. Ano, já. Tibor se od začátku bránil, ale s přibývající hladinkou alkoholu, to vše šlo jaksi rychleji a spontánněji," pokračuje Diana. Je to tak, tito dva skončili spolu.

Mohlo by vás zajímat: Chcete partnera na celý život? Začněte si všímat jeho prstů na rukou, podle nich zjistíte, koho máte po svém boku

A když se vyčerpaná Monika vracela domů z náročné služby, našla je spolu u nich v ložnici. Oba byli nazí, leželi v objetí a téměř nevnímali, že vešla do místnosti. Monika v prvním okamžiku nechápala. Když si uvědomila, k čemu mezi její nejlepší kamarádkou a jejím snoubencem došlo, nadechla se, odešla do kuchyně a uvařila všem čaj. Asi po dvou hodinách ti dva vyšli z pokoje. Ani jeden z nich, se nezmohl na slovo. Monika s klidným hlasem řekla, že to co viděla, se nestalo. Nechtěla slyšet vysvětlení, důvody, nezujímalo ji nic. Jen o tom nechtěla mluvit. Od toho momentu přešlo pět let, Monika a Tibor se vzali, mají roční dcerku a s Dianou jsou stále přítelkyně. Už ne nejlepší, ale jsou. Ano, i takové příběhy píše život. Občas nepochopitelné, ale s reálnými konturami

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..