Budete se cítit jako v pohádce: Navštivte neobjevená místa ve vašem okolí, kde je jaro nejkrásnější

Jsou jedinečná, získají si vás na první pohled a jaro má na nich opravdu zvláštní kouzlo. Podívejte se na místa, která nejsou velmi známá, ale pro nás se staly takovou malou srdcovkou.

Zdroj: instagram.com/janssend2018
Zdroj: instagram.com/janssend2018

Pokud hledáte jakýsi malý únik od hluku velkoměsta, čtěte dále. Vytipovaly jsme pro vás nádherná místa situované v přírodě, kde si na své přijdou nejen rodiny s dětmi, ale i dvojice toužící po romantice. Chcete jaro přivítat opravdu stylově, na čerstvém vzduchu a první, teplé sluneční paprsky si opravdu užít, víme, kde si budete připadat jako v pohádce.

Mohlo by vás zajímat: S bříškem na cestách: Cestování těhotných je stále diskutovaným tématem, tímto se však nenechte odstrašit

Lichteinsteinská stodola, Lašťany

Pokud hledáte únik z města, ničím nerušený klid a netradiční ubytování, pak je pro vás Lichtensteinská stodola jako stvořená. Má opravdu výjimečnou atmosféru. Buď se do ní zamilujete na první pohled nebo vůbec. Druhou možnost však velmi nepřipouštíme. Kontrast masivního dřeva, cihel a přírodních materiálů, vás určitě dostane. Navíc vše je zde do posledního detailu perfektně sladěno.

Dokonce i pokoje paní domácí připravuje vždy podle toho, jaké hosty čeká. Maličkou brankou, vklouznete přímo do lesa a přírodu zde tedy máte zcela na dosah. Neváhejte a nakrmte srnky, které sem často chodí a pokud byste na ně neměly štěstí, minimálně potěšíte domácího srnečkem kolie, jehož majitelé zachránili a on už s nimi zůstal. Relaxujte v houpací síti, zajezděte si na koni, nebo se jen schulte do deky na terase a přečtěte si knížku. Pohoda je synonymem tohoto místa.

Zámek Ratměřice hotel and resort, Ratměřice

Devíti hektarový park, magická zahrada, okouzlující pokoje, nezapomenutelný pobyt. To vše nabízí Zámek Ratměřice. Pokud jste někdy alespoň na chvíli toužily po tom, vyzkoušet si jaké je to být královnou, tady vám to bude dopřáno. Od prvního momentu vás budou hýčkat.

Navíc k zámku patří unikátní restaurace Sequoia. Můžete si posedět přímo u jezírka a vychutnat si opravdové delikatesy. No a kouzelné prostředí tohoto místa je jako stvořené pro svatby. A věřte, že během jara, kdy vše hraje barvami, by byl váš velký den ještě o něco hezčí. Během léta si jistě vychutnáte i pobyt u bio bazénu a jaro je ideální na romantické procházky.

Mlýn Danemark, Kutná Hora

Pokud vás láká absolutní soukromí, nechcete být ničím rušeny a chcete si vychutnat víkend opravdu stylově, zavítejte do Mlýnu Danemark. Nabízí sedm designových a chic pokojů, vyhřívaný bazén a na každém kousku budete cítit rukopis samotné majitelky. Ta má jedinečný cit pro detaily.

Den můžete trávit u bazénu, který je vyhřívaný i mimo letních měsíců, procházet se, či jen si užívat dokonalý komfort a péči, která vám zde bude dopřána. Co se týče gastronomie, zde si přijde na své každý. Pokud to totiž dostupné suroviny dovolí, kuchař vám připraví vše, co si budete přát. Najdete zde propojení minulostí s přítomností, které se snoubí s elegancí celého Mlýna Danemark.

Nepřehlédněte: Tyto věci si do letadla neoblékejte: Vyhnete se tak zbytečným problémům a zdržení

Foto:
instagram.com/janssend2018, zamek-ratmerice.cz, mlyndanemark.cz
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..