Jsem vdaná, ale dodnes vzpomínám na svou první lásku: Pokaždé, když ho znovu vidím, mám chuť něco udělat

Říká se, že stará láska nerezaví, ale jak je to nejen s tou starou, ale i první láskou ve vašem životě? Je odsouzena k zániku a časem příjemné vzpomínky nebo v ženě tyto pocity zůstávají i když má už dávno jiného partnera?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Nechal mě a já jsem si z trucu našla náhradu

Naše čtenářka Alexandra se provdala za muže, se kterým začala chodit více méně z trucu. Když se s ní rozešel Lukáš, který byl její první láskou a chodili spolu asi 4 roky, chtěla mu dokázat, že jiný dokáže ocenit to, co on ne: "Lukáš se jednoho dne sbalil a přes mail mi oznámil, že odchází do zahraničí a loučit se se mnou nemůže, protože by to oba ranilo ještě více. Věděl, že já do zahraničí nechci jít a pochopila bych, že on chce, ale takto? Jen tak se sbalit a oznámit mi, že je konec přes mail jako zbabělec? Přestože jsem byla z něj zklamaná, jsem ho i tak stále milovala. No děsila jsem se těch lítostivých pohledů, tak jsem skočila do nového vztahu bezprostředně po jeho odchodu a lidé si nakonec mysleli, že jsem to byla já, kdo ho nechal a on chudák se sbalil a odešel," přiznala na úvod Alexandra, která dodala, že přestože si nový vztah začala z trucu, nakonec si s dotyčným, Mišom, vybudovala opravdu pěkný vztah a dokonce se za něj nakonec i provdala.

Mohlo by vás zajímat: Přestože jsme spolu byli 10 let, nakonec jsme se rozešli: Až časem jsem zjistila, co je pravý důvod rozchodu

Po letech jsem měla chuť skočit mu opět kolem krku

Navzdory pěknému manželství s Mišom však byly chvíle, kdy Alexandra stále mohla sednout do křesla, hledět ven oknem a přemýšlet nad svou první láskou. Po čtyřech letech se však i Lukáš vrátil zpět domů a nakonec došlo i na setkání tváří v tvář. "Oba jsme z našich pohledů vycítili, že je to na delší rozhovor a že si máme ještě o čem promluvit. Lukáš předpokládal, že budu stále naštvaná, ale v momentě, kdy jsem ho uviděla, jsem mu chtěla skočit kolem krku jako taková puberťačka a cítit opět ten oblíbený parfém na jeho kůži. Nakonec navrhl, zda si nejdu někam sednout, že by si chtěl promluvit a já jsem souhlasila. Seděli jsme v jedné kavárně při jedné kávě asi tři hodiny. Říkali jsme si jak jsme během těch dvou let žili, co zažil na cestách, co chce dělat teď a došlo i na to, že jsem zadaná," popisuje dále naše čtenářka. Alexandra se nakonec dozvěděla, že se nechtěl s ní loučit osobně, protože věděl, že v momentě jak by se jí podíval do očí by od svého rozhodnutí ustoupil, ale na druhé straně věděl, že musí odejít kvůli sobě, ale že to nijak nesouviselo s tím, že by ji nebyl miloval, jen se na čas jejich cesty museli rozejít. No žádná slova, že ji chce zpět ani nic jiného nepadlo, přestože by je Alexandra přivítala.

Čtěte také: Můj přítel měl temnou stránku: Nebýt jedné obyčejné situace, nikdy bych ji neodhalila a vzala si ho

Kdyby chtěl, podlehla bych mu okamžitě

Od této chvíle se setkávali pravidelně a dokonce se Lukáš zaměstnal v téže firmě jako ona a byli v každodenním kontaktu. Pokaždé si vyměnili pěkná slova, dokonce se Alexandra přistihla při tom, jak s ním flirtuje. V manželství se snažila o to, aby se nic nezměnilo, ale fakt, že do jejího života opět vstoupila první láska, na kterou nikdy nezapomněla ji skutečně vyváděla z míry. Chtěla ho zpět, ale věděla, že by to nebylo fér vůči manželovi Mišovi. Také s tím nezačínala, neboť Lukáš se choval k ní jako ke kamarádce, ačkoli byl stále sám. "No věděla jsem, že kdyby mi Lukáš byť jen naznačil, že mě chce zpět, nebo nedej bože mi i řekne, ať se k němu vrátím, neváhala bych ani na minutu a skončila zpět v jeho náručí. Dokonce bych se neváhala kvůli němu i rozvést. Jednoduše v mém případě platí, že první láska je ta, na kterou nebudu jen hezky vzpomínat, ale budu o ní i nadále potají snít, ačkoli mám už závazek k někomu jinému," uzavírá Alexandra, která dodává, že pokaždé, když Lukáše potká a když se na ni i jen usměje, chce ho o to víc. Neví, co si má s touto první, tajnou a zakázanou láskou počít, protože je vdaná. Cítí se jako v bludném kruhu, ale ví, že kdyby chtěl, podlehla by okamžitě a stala se třeba i jeho milenkou.

Nepřehlédněte: Zmatené ženy současnosti: Opouštějí manžely i rodiny, aby se k nim zase vrátily

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..