5 typů mužů, kterým se raději vyhněte: Od těchto dlouhodobý vztah určitě neočekávejte

Někteří muži nejsou na dlouhodobé vztahy stavění. Bohužel, je to fakt. Podívejte se, kterým typům byste se měly vyhnout, pokud vám nejde o chvilkové rozptýlení.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ano, víme potkat toho pravého v dnešní době ani náhodou není jednoduché. Žijeme totiž ve společnosti plné protipólů, iluzí, falešných ideálů a zbytečných předsudků. Pokud patříte do kategorie zarytých a věčně věřících romantičiek, od určité skupiny mužů byste se měly raději držet dál. Pro vlastní dobro. Vyhnete se tak zbytečným slzám a zlomenému srdci. Podívejte se spolu s námi na muže, pro které je manželství ta poslední věc, na kterou pomyslí.

Čtěte také: Ženy, které jsou dlouhodobě single, mají tuto jednu věc společnou: Maličkost, která je spojuje z nich dělá ty výjimečné

Chroničtí nevěrníci

Říká se, že pokud měl chlap jednou milenku, najde si ji většinou i podruhé. Ačkoliv růžové brýle jsou fajn, ale v tomto je lépe nebýt idealistka. Pokud totiž neváhal randit spolu s vámi a přitom ještě nestihl dát sbohem své tehdejší přítelkyni, je velmi pravděpodobné, že stejný scénář bude provázet i váš vztah. Samozřejmě, čest výjimkám a sem - tam se nějaká světlá výjimka najde, ale většinou opravdu ne. Proto se od takových mužů, držte raději dál. V manželství to s nimi nebude úplně ideální.

"Párty muži"

Kategorie mužů milujících "mejdany" je aktuální i po pětatřicítce. Stále více chlapů v tomto věku, totiž prožívá jakousi druhou pubertu. Mají pocit, že potřebují volnost, chtějí se odvázat a svoboda je jejich novým já. Manželství a závazky jsou to poslední, na co myslí. A u tématu dítěte okamžitě zblednou. Pokud se tedy chcete usadit, na tento typ rychle zapomeňte. Přestože v určitém světle, mohou být přitažliví, pokud nestojíte jen o chvilkovou zábavu, není to rozhodně cesta.

Nepřehlédněte: Přestože jsme spolu byli 10 let, nakonec jsme se rozešli: Až časem jsem zjistila, co je pravý důvod rozchodu

Žárlivci

Žárlivost je v určitých případech celkem milá. Je důkazem, že tomu druhému na nás záleží. No všeho moc škodí. A zde je to také tak. Pokud byste totiž s chronickým žárlivcem chtěly budovat dlouhodobý vztah, je to začátek konce. Byly byste totiž pod permanentní kontrolou, zahrnování neustálými výčitkami a zbytečnými otázkami. A toto opravdu není velký přínos pro budoucnost.

Notoričtí lháři

Budou vám s klidem angličana lhát do očí, zapřou i vlastní mámu, udělají z vás téměř nesvéprávnou a hysterickou ženu, a ještě si budou stát stále za svým. Lžou. Spokojeně a bez výčitek. Občas je náročné jejich lži odhalit hned na začátku, ale pokud máte s tímto typem muže dočinění, radíme dobře, ruce raději pryč.

Maminčini mazánci

Tak tato kategorie je velmi specifická a jedna z nejnáročnějších. Muži, kteří jsou totiž poznamenáni Oidipovským syndromem, nemívají zpravidla velmi šťastné manželství. Jejich máma totiž bude ve všem a za všech okolností lepší než vy sama. V podstatě s ní budete v každém okamžiku srovnávána. Jediné, co byste takovým svazkem získaly je doživotně nevyrovnaný vztah.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..