Super štíhlá linie Ivanky Trump: Díky nízkosacharidové dietě je i po třech dětech pořádný kus ženy!

Že dokonalé manželky a matky neexistují? Omyl. Zdá se, že Ivanka Trump zvládá všechno, rodinu, podnikání, ale i to, aby vypadala perfektně za každých okolností.

Zdroj: Instagram.com/ivankatrump
Zdroj: Instagram.com/ivankatrump

Mohlo by vás zajímat: Nedaří se vám zbavit tuku a postava se vám mění spíše na hrušku? Takové jsou zkušenosti fitness trenéra

Ačkoliv má "ideální míry", nespoléhá se jen na genetiku

Ivanka Trump měla skutečně dar od boha a za svou genetickou výbavu může vděčit. Ne nadarmo se říká, že Češky a Slovenky patří k nejkrásnějším ženám světa. Její konfekční velikost je 36 a to při výšce 1,8 m je skutečně jako u modelky. Náš obdiv má tato 37letá dáma o to víc, že je už matkou tří dětí a dobře víme, že ženské tělo prochází neustálými změnami a čelí obrovskému tlaku, nejen fyzickému, ale také psychickému či hormonálním změnám.

Zdravá snídaně s důrazem na obsah vlákniny

Ivanka jako matka tří dětí musí vstávat velmi brzy. Ráno si dopřeje chvilku pro sebe a pravidelně cvičí a medituje. Snídaně však připravuje sama a zaměřuje se na jejich vyváženost. Je důležité, aby se v nich nacházela vláknina, ale i ovoce, což je přirozený zdroj cukru. Zejména kvůli dětem musí dbát i na tyto chutě, protože všichni dobře víme, jaké chuťové pohárky mají děti.

Snídá řecký jogurt s lesními plody nebo ovesné vločky (někdy Granola), které doplní i zdravými tuky v podobě chia semínek, lněných semínek, vlašskými ořechy, mandlemi nebo goji. Variant jak jejich ráno obměňovat je opravdu nespočet.

Drží se nízkosacharidové diety po celou dobu, ne nárazově

Úspěšná podnikatelka se netají tím, že si na svůj vzhled potrpí a je pro ni důležité, aby vypadala co nejlépe nejen ve společnosti, ale i v domácnosti, kde se chce líbit svému manželovi. Je proto pochopitelné, že si svou figuru hlídá.

Už dávno pochopila, že tajemství se ukrývá v životním stylu, ne v nárazových dietách, kterým stále mnoho žen věří a spoléhá se na pár dní, které jsou spíše šokem pro tělo. Nízkosacharidový jídelníček je to, čeho se léta drží.

Nepřehlédněte: Jedna z nejúčinnějších diet současnosti si vás okamžitě získá: Zhubnete 7 kilo za měsíc a bez jojo efektu

Znamená to, že v jejím jídelníčku se nachází mnoho bílkovin. Ty jsou důležité při budování svalové hmoty a vyhýbání se tukům v podobě faldíků. Ty vznikají nejvíce ze sacharidů jako bílá mouka, pečivo, sladkosti a jiná "pohodlné" jídla. Do  svého jídelníčku naopak zakomponovala ryby, množství zeleniny v podobě přílohy, ale i samostatných salátů a zeleninových polévek. Mimochodem, právě zeleninové polévky jsou v Americe pro mnohé tabu ve srovnání s námi.

Foto:
Instagram.com/ivankatrump
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..