Tento typ žen představuje pro muže skutečné riziko: Věděl, že s ní budou problémy, ale chtěl ji

Příběh našeho známého, Mira, by měl být výstrahou i pro ostatní muže, aby nepodlehli kouzlu záhadné ženy, ale střízlivě uvažovali už na začátku.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Na tuto připravený nebyl

Miro patřil vždy mezi logicky smýšlející muže, které jen tak nějaká žena neobalamutila. Až na jednu konkrétní, která měla schopnost být záhadná jako žádná jiná. Přesně to Mira na ní přitahovalo celou jeho bytostí. "Doposud jsem se vždy setkal s ženami, které jsem měl přečtené. No samozřejmě jsem narazil i na takové, které o mě usilovali, protože jsem poměrně dobře zabezpečený. Nicméně ty jsem prokoukl. Vždy jsem si myslel, že mám na ženy skutečně vyvinutý šestý smysl. No na Valentinu jsem tedy připraven nebyl. Svou záhadností mě neskutečně fascinovala a přitahovala," popisuje svou záhadnou ženu náš známý.

Mohlo by vás zajímat: Moje sestra má skvělého muže, ale neváží si ho: vyhnala ho ze své ložnice, pak se to všechno otočilo

Valentina byla jeho klientkou a už v momentě, než vstoupila do jeho kanceláře, věděl, že s touto ženou budou jen problémy, ale také to, že ji chce jako žádnou jinou. Způsob jejího vyprávění, její ležérní postoj, vnitřní sebejistota, přímý podmanivý pohled, minimum pohybů, a každé slovo přesně cílené. "Říkala málo, k věci a přesto, že jsem byl už ve své profesi i jako muž ostřílený, místy jsem se při ní červenal a nezmohl se ani na slovo. Úplně mě okouzlila," říká dále. Často jí navrhl i setkání mimo kancelář a ona souhlasila, ale za podmínky, že si ona určí kde a kdy. Jednoho večera ho překvapila a začala ho během večeře svádět sama od sebe. Potom se nechala pozvat až k němu domů, a když mělo dojít k té skutečně pikantní situaci, pozdravila, poděkovala za drink a prý možná příště.

Čtěte také: Přivedla jsem domů svého prvního přítele od rozvodu: Moje dcera však udělala něco, co jsem nečekala

V jeden večer tak, druhý zase jinak

Mirův pracovní vztah s Valentinou skončil, ale jejich soukromý vztah pokračoval. Trávili spolu večery, ale nikdy u něj nepřespala, on nikdy nesměl přespat u ní a setkávali se jen po večerech. Přestože nebyl ten typ, co podlehne ženě, proti své vůli se do ní i zamiloval a ona si s ním dělala, co se jí zachtělo. "Přestože jsem si to uvědomoval, bylo mi to jedno. Byla jedno velké tajemství, nic o sobě navíc neprozradila, nevěděl jsem, jestli má sourozence, co celé dny vlastně dělá, co má nebo nemá ráda.V jeden večer ryby milovala, v další je nemohla ani cítit. V jednu chvíli byla přítulná a poddajná, možná jsem cítil, že se mi chce s něčím svěřit, přiznat, v další byla zase tou dominantní, sebevědomou ženou plnou tajemství, na které se nemám ptát, jinak je vztahu konec," vzpomíná Miro, který netušil, jak mu tato žena poznamená jeho život.

Nepřehlédněte: Tyto tři znamení patří mezi najžárlivější: Chorobná nedůvěra dělá soužití s nimi náročnější

Řekl, že ji miluje a ona zmizela

Jednoho dne se jí Miro odhodlal říci, že ji miluje, ale že chce o ní vědět víc. Dokonce, že si umí představit, že si ji vezme za ženu, co žádné jiné nikdy nenavrhl, neřekl. Myslel si, že když se jí otevře a vyzná ze svých citů, otevře se konečně i ona. Ale bylo to nesnesitelné, nevědět o ní nic, když si ho nepustila k tělu ani o milimetr blíže. "Štvalo mě to, ale nakonec jsem se hádal sám se sebou, protože ona se ani nedokázala hádat, někdy se mi zdálo, že ani projevit jakékoliv jiné emoce. Až jednoho dne odešla bez vysvětlení, nenechala dopis na rozloučenou, ani mail, nikdo ji neznal, nikdo z okolí ji neviděl se ani odstěhovat, jakoby byla duch. Dokonce přemýšlím, jestli se vůbec jmenovala Valentina," uzavírá svůj příběh Miro, který na ni však neumí dodnes zapomenout. Tajemství je sice na chvíli atraktivní, ale po čase rozporuplné.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..