Dárek, který jsem dala svému manželovi nakonec odhalil jeho nevěru: Toto byl ten moment, kdy jsem to zjistila

Málokdo by si pomyslel, že i taková nevinná věc jako dárek pro manžela dokáže nakonec odhalit jeho nevěru. Naše čtenářka Andrea zažila pořádný šok. Jste zvědavé, o jaký dárek šlo a co se vlastně událo?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jsem relativně kariérně úspěšná žena těsně před čtyřicítkou pracující ve finančním sektoru. Když není moje mysl zaneprázdněna čísly, je zaneprázdněna čísly, které "do sebe dávám". Zkrátka i přesto, že mám většinou plný kalendář, snažím se být fit a co nejvíce dbát o své zdraví a to až v takové míře, že neustále počítám svůj denní příjem kalorií. Láska mého života, muž, za kterého jsem 6 let vdaná, můj životní styl podporuje a dobrovolně se v něm angažuje. Nemáme děti, ani jsme nikdy žádné neplánovali.

Přečtěte si: Zmatené ženy současnosti: Opouštějí manžely i rodiny, aby se k nim zase vrátily

Když jsme spolu přestali pracovat, neměli jsme na sebe čas

Já a můj manžel jsme v minulosti pracovali ve stejné firmě, on tvrdě pracoval, aby se vyšplhal na místo výkonného ředitele a proto je už léta na stejném místě. Já jsem však odešla ke konkurenci hlavně kvůli vyššímu platu.

V momentě, kdy jsme spolu přestali pracovat, začala jsem mít pocit, že jsme téměř vůbec na sebe neměli čas - stále to byl buď on nebo já, co jsme museli dělat přesčasy. Po několika sklenicích šampaňského během posledního Silvestra jsme se dohodli, že jedním z našich předsevzetí bude začít spolu cvičit. Odjakživa jsme byli blázni do zdravého životního stylu a společné navštěvování fitka nám přišlo jako fajn bonus, díky čemuž bychom navíc trávili spolu více času.

Ze začátku jsem si naivně myslela, že nás toto rozhodnutí více spojilo. Byla to fakt zábava! Když se blížil Valentýn, napadlo mě, že nám opatřím "inteligentní hodinky" jako dokonalý "matching" doplněk. Vypadaly zcela elegantně a futuristicky a mohli jsme tak mít mezi sebou malou soutěž, kdo během týdne spálí více kalorií.

Když ten den přišel, rozhodli jsme se jít na večeři a oslavit tak naši lásku. Po tom, co jsme si objednali víno a jídlo, stydlivě jsem svému manželovi posunula minimalistickou bílou krabičku. Oči se mu rozzářily jako malému chlapci v obchodě se sladkostmi a za okamžik si už na zápěstí přizpůsoboval svou novou hračku. Zbytek večera byla minulost, byl opravdu krásný.

Hodinky se jednoznačně vyplatily! Oba jsme se těšili na páteční večery, až si porovnáme naše výsledky. A musím říci, že mě to motivovalo cvičit ještě více, jen abych mohla manželovi ukázat lepší výsledky. Svým způsobem to bylo tak dětinské, že jsem měla pocit, jako bych s ním randila během střední školy.

Všechno dobré jednou skončí a tak skončilo i toto

Začala jsem si všímat, že moje polovička nějakým způsobem spalovala příliš mnoho kalorií během takových dní, kdy musel pozdě do večera zůstat v kanceláři. On se mi jen vysmál a tvrdil, že kvůli stresu v práci se doslova potí. Mně však tato výmluva nepřišla vtipná. Několik z mých kámošek umocnilo mé pochybnosti, které tvrdily, že mě pravděpodobně podvádí a že jsem příliš zaslepená láskou, abych si to přiznala. Jako dobrá manželka jsem stále odmítala uvěřit, i když mi můj instinkt napovídal jinak.

Jeden pátek vše odhalil a změnil

Přesto mi v jeden z dalších pátků manžel zavolal a oznámil, že právě podepsal důležitou smlouvu s jedním z jeho klientů a že bychom to měli oslavit. O chvíli na to se objevil ve dveřích s lahví šampaňského a než jsem se vzpamatovala, odnesl mě do ložnice. Nejprve na postel hodil mě, pak svůj mobil, políbil mě a řekl, že potřebuje rychlou sprchu. Natěšená z toho momentu jsem sáhla po jeho telefonu, abych se podívala na náš týdenní přehled kalorií, stále se usmívajíc. Dvakrát jsem stlačila "home" tlačítko a manželův smartphone hned ukázal všechny aplikace, které nedávno otevřel. A tam byl důkaz toho, čeho jsem se nejvíc bála. Jeho prohlížeč byl otevřen na jedné z těch seznamek, kde lidé vyhledávají aférky. Už byl odhlášen, ale očividně to používal. Vše do sebe zapadlo.

Mohlo by vás zajímat: Můj přítel měl temnou stránku: Nebýt jedné obyčejné situace, nikdy bych ji neodhalila a vzala si ho

Od té doby se chováme jako sousedé

Radost z té noci byla samozřejmě hned pryč. Můj manžel a já se od té doby chováme jako sousedé. Omluvil se mi tisíckrát, ale já se stále nedokáži dokopat k rozhodnutí, zda stojí za to bojovat o naše manželství a zda mu vůbec budu schopná odpustit. Říká se, že všechno jednou vyplave na povrch, ale nikdy bych si nepomyslela, že to o nevěře zjistím díky přístroji na počítání kalorií. Asi si nikdy nemůžeme být jisti, co má pro nás život připraveno.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..