Kolik princezny utrácí za krásu? Víme, do kterých zkrášlovacích procedur každý měsíc Kate Middleton investuje

Je středem pozornosti, kdekoli se objeví. Právě proto musí být vždy perfektně upravená. Víte kolik investuje vévodkyně do krásy?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Dokonalá pleť a perfektně upravené vlasy, jsou pro vévodkyni Kate poznávacím znamením. Ať se děje cokoliv, musí být vždy dokonale upravená. Bohužel, veřejnost je v tomto neúprosná a jakýkoliv přešlap i v rámci krásy, by jí mnozí určitě dlouhou dobu vyčítali. Kolik stojí vzhled princezny a na které beauty procedury nedá dopustit?

Mohlo by vás zajímat: Simona Krainová ukázala vypracované bříško: Věřily byste, že této ženě je 46 a to jste ještě neviděly její starší sestru

Roční rozpočet na udržování bezchybné pleti, oslnivé hřívy a perfektně upravených nehtů Kate, stojí královskou rodinu skoro 37 tisíc eur. Přesně taková je částka vyčleněná na zkrášlovací procedury princezny.

1. Perfektní vlasy

Ano, všechny to víme, vlasy jsou jednoznačně korunou krásy. A vévodkyně si je toho velmi dobře vědoma. Vždy je má skvěle upravené. A víte jak to dělá? Základem je dobrý střih. Ten si nechává kráska upravovat v salonu, spolu s barvou jednou za čtyři týdny. Barví se výlučně přírodními, organickými barvami. Žádný amoniak. Taková služba ji vyjde na 450 - 700 eur měsíčně. Co se týče domácí péče nedá dopustit na kokosový a arganový olej.

2. Dokonalá pleť

Již během univerzitních dob, Kate sama investovala celkem slušné sumičky do kosmetiky. Nedá dopustit na luxusní krémy švýcarské značky, které obsahují aktivní kyslík. Právě ten v kombinaci s vitaminem A, zajišťuje tvorbu kolagenu a elastinu. A to co miluje nejvíce, je pleťová maska ​​s včelím jedem, kterou používá třikrát měsíčně. Doporučila jí ji manželka prince Charlese, Camilla. Samozřejmě dvakrát do měsíce si dopřeje péči v salonu. Samotné ošetření, jí ukrojí z rozpočtu přibližně 500 – 600 eur měsíčně.

Čtěte také: Nejdéle vládnoucí panovnice v dějinách Spojeného království, je i dnes velmi vytížená: Jak vypadá den královny?

3. Přirozené obočí

V posledním období se vrátil trend co nejpřirozenějšího obočí a vévodkyně si je toho velmi dobře vědoma. Nechává vyniknout jeho tvar a kosmetička jí ho upravuje skutečně minimálně. Jednou týdně jí ho však zkontroluje a to co je potřeba doladí.

4. Krásné nehty

Samozřejmostí pro vévodkyni je každotýdenní manikúra a pedikúra dvakrát do měsíce. Její nehty jsou vždy upravené a lesklé. Nikdy je nemá přehnaně dlouhé a ani náhodou nepoužívá výrazné laky. Kate miluje přirozenost a co se laku na nehty týče, dokonce jí ani protokol nepovoluje jiný, než nude odstín. Navíc nedá dopustit na parafínový zábal. Ten si dopřeje každý týden. Princezna musí být totiž chic a krásná vždy a všude!

Co se Vám na Kate líbí nejvíce?

Pleť
0
Vlasy
4
Obočí
0
Nehty
1
Hlasovalo: 5

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..